Fazlija

zdravo::masa:diskusija bez dnevnog reda
Роденден
14 декември 1952 (Возраст: 68)
Локација
bosna i hercegovina
Пол
Машко
Занимање
pezioner

Следачи

Трофеи

 1. 15

  Куќата части

  Вие сте вистински ловец на трофеи. Собравте повеќе од 60 поени и заработено 20 допаднувања. Поради тоа, добивате 15 наградни поени од "куќата".
 2. 20

  Форум легенда!

  Вашата содржина привлече 200 допаднувања, продолжете така.
 3. 15

  Годишнина

  На нашиот форум сте регистрирани точно 1 година. Како награда за верноста добивате 15 поени.
 4. 10

  Несопирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме дека за ова ви беше потребен повеќе од 1 ден!
 5. 10

  Им се допаѓам!

  Вашите мислења им се допаднале 50 пати на останатите членови!
 6. 5

  Зависник

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 7. 7

  Среќна седмица!

  Трофеј кој се освојува после 7 дена членство, 7 напишани пораки и 7 допаднати мислења.
 8. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 9. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
На врв Bottom