Dopamine

Роденден
9 октомври 1989 (Возраст: 32)
Пол
Машко

Следачи

Трофеи

 1. 20

  Форум легенда!

  Вашата содржина привлече 200 допаднувања, продолжете така.
 2. 10

  Несопирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме дека за ова ви беше потребен повеќе од 1 ден!
 3. 5

  Зависник

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 4. 10

  Им се допаѓам!

  Вашите мислења им се допаднале 50 пати на останатите членови!
 5. 7

  Среќна седмица!

  Трофеј кој се освојува после 7 дена членство, 7 напишани пораки и 7 допаднати мислења.
 6. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 7. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
На врв Bottom