Recent Content by dimovdaniel

 1. D

  Колоидна сребрена вода

  ЗА ШТО СЕ УПОТРЕБУВА? == Tekst od veb stranata na http://www.imunifarm.com СРЕБРЕНА КАПКА е онаа што со години го баравме а некој успешно го криеше од јавности.Со овој додаток во исхраната ќе заборавите на ГРИП , КАРИЕС , ЗАБЕН КАМЕН , ПАРАДЕНТОЗА а и уште 650 бактерии и вируси. Ќе ви...
 2. D

  Колоидна сребрена вода

  i jas go delam tvoeto mislenje deka vodata dejstvuva. megutoa taa nesemee da se pie od zelezno lazice. molekulite od srebreto se lepat za metalot i taka nema efekt. A na facebook odgovornite me izvestija deka se smeta deka ovaa voda go pravi organizmot otporen na svinski grip bidejki toj...
 3. D

  Колоидна сребрена вода

  Vodata ja kupiv za 420 den 1/2 litar od edna apteka od negotino. A telefonskiot broj na firmata od strumica go ima na nivnata veb strana http://www.imunifarm.com. Imaat i forum na veb stranata pa dokolku imate prasanja mislam deka brzo ke vi odgovorat. Se prikluciv i na naivnata grupa na...
 4. D

  Синуси

  Пробајте со Колидна Сребрена Вода http://www.imunifarm.com
 5. D

  Колоидна сребрена вода

  Незнам колку знаете за оваа чудотворна вода "Колоидна Сребрена Вода"? Чепкајки по гугле ја најдив http://www.imunifarm.com Фирмата е од Струмица а производот го имаат речиси во сите аптеки во македонија Водата е чудо, речиси и нема болест што не ја лекува. Прогуглав по интернетот и најдив...
На врв Bottom