Recent Content by devil!

 1. devil!

  Хит на денот

 2. devil!

  Среќен роденден wot!

  Среќен роденден и се најубаво :D
 3. devil!

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Магично! :)
 4. devil!

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

  Збогум засекогаш, мило ми беше овие 2 години и 7 месеци што ги поминав со тебе. И песната : Те сакам!
 5. devil!

  Хит на денот

 6. devil!

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  Не прајте малери бе :D
 7. devil!

  Хит на денот

 8. devil!

  Драга Кајгана

  Драга. Си седам по дома си гејмам не ми се мрда. Некако тужно ми е.
 9. devil!

  Дечко ти си камен пијан стуб шкаф...

  Дечко ти си камен пијан стуб шкаф...
 10. devil!

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Играчиште :D
 11. devil!

  Хит на денот

 12. devil!

  Хит на денот

 13. devil!

  Хит на денот

 14. devil!

  Драга Кајгана

  Драга. Светот со други очи, да со други очи. :)
На врв Bottom