Recent Content by Dekio7

 1. Dekio7

  Friends

  Вчера ја спуштив по незнам кој пат. Ова ги премина сите граници, нема смисла веќе. Па и колешката е фан, секој ден ни е тема на разговор на работа :D
 2. Dekio7

  Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

  Немам никакви проблеми со бубрези, ниту пак со нешто друго, ниту пак сум имал некогаш. Пред неколку години, пред да почнам со вежбање имав проверено се во ремедика, снимки, глупости шо не, буквално се беше како шо треба. И почнав со вежбање, првиот гејнер со креатин го зедов и одма болка во...
 3. Dekio7

  Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

  И мене исто одма ме болат бубрезите и зато не пијам креатин. Има некоја финта или? Шубе ми е да пијам, многу различни мислења имам прочитано, слушнато. И дали би можел да испитам во некоја клиника дали имам проблем од креатинот или не?
 4. Dekio7

  Фото хумор и интересни фотки!

 5. Dekio7

  Носиш кул маичка? Постни ја овде

  И црна и бела
 6. Dekio7

  Формула 1 - сезона 2021

  Кацигата ваљда, боите на болидот се веќе претставени
 7. Dekio7

  Битола

 8. Dekio7

  Friends

  Same day, different Chandler The actress who plays Estelle previously played a nurse in the episode where Carol gives birth to Ben
 9. Dekio7

  Битола

  ^ Можи има, ама многу малку и се немоќни, плус кај нас е проблемот кога некој ќе добие малку моќ, тогаш се се менва.
 10. Dekio7

  Битола

  Кој народ бе? Пола Битола е партиски вработена и пола е неписмена и пак ќе си гласаат за двете партии. Мал дел шо му е скурчено ќе гласа за трета опција и то е то. Кој сака да се спаси пасошот в рака и ајт, ако немаш каде, си седиш и си трпиш.
 11. Dekio7

  Фото берза [помош при избор на фотоапарат]

  Ваљда не планираш сликите да ги чуваш во апаратот, како шо си ги чувал во телефонот? И едното и другото се чува во лап топ, на екстерен и сл. Сеедно, ако си решен за апарат топ, гледај да е со менвање на објективи, за да можиш да си играш.
На врв Bottom