Recent Content by brnjomkd

 1. brnjomkd

  Работа од дома?

  ne isplakaat jas `10.000 dolari napraviv djabe
 2. brnjomkd

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  да бе сега ми текна и мене фала ти ќе проверам
 3. brnjomkd

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  каде можам да купам оригинални игри за плејстејшн 2 ? освен на реклама 5 и пазар3?
 4. brnjomkd

  Најефтин супермаркет

  стокомак,кам,григос
 5. brnjomkd

  Што ве напалува најбрзо во сексот?

  titjob...
 6. brnjomkd

  Сообраќајни прекршоци и казни

  другарче го фатија после 23.00 и му пишаа нешто ама нема ни пари ниту ништо???? му рекоа на суд ќе го викаат :???
 7. brnjomkd

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  ама не дава ништо тоа е проблемот само го полни горе на тоа не ми дава да одберам да трансфер или слично дали дека е кинески кабелот од виш го купив а оригиналниот од двете страни ми е како за во телот што влага
 8. brnjomkd

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  не можам да префрлам се комплет брат или не сум сконтал што мислиш ти?
 9. brnjomkd

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  како да го поврзам галакси а71 на пц купив кабел со усб и тајп ц и треба програма ли да инсталирам треба автоматски да пронајде нештоо :busi:
 10. brnjomkd

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  а ја што слушнав приказна од колега жена му он позитвини и ќерка му и син му не иде на работа ради нив и кажуваше колегава син му 24/7 со нив дома ајде не нон стоп ама јаделе заедно седеле во дневна до двор си работеле и син му ништо најнормално сега некој ќе рече асимптоматски а колегава...
 11. brnjomkd

  ФАВОРИТ или НЕО

  фаворит дефинитивно 10 години со фабричкиот фреон лади грее како луда ниту еднаш сервисирана досега нити чистена :eek: реално си кажувам
 12. brnjomkd

  Повраток на ДДВ за физички лица? (Мој ДДВ)

  кај мене нема сеуште 1800 срамота
 13. brnjomkd

  Сакам да знам!

  дали некој зима од завод 3000ден до 23 год што е ме интересира дали му ги пуштиле
 14. brnjomkd

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  сабајлево ја гледав интересна емисија
 15. brnjomkd

  Еротска масажа во Валијант?

  по некој станови со фејк реклама за вулканска масажа (пази имам многу транжи)
На врв Bottom