blackadder's latest activity

 • blackadder
  blackadder одговори на темата Швалерисување.....
  Да Ана !
 • blackadder
  blackadder одговори на темата Швалерисување.....
  Абе готоо се затрча филипче по Ѓорѓиевска Фросина или Лиле Лиле Знаете која му е жена на Венко и како изгледа ? :несвест:
 • blackadder
  blackadder одговори на темата Швалерисување.....
  Важно си се испорекламира и си собра фаловерс на инстаграм и нови на фб, многу прост народ у ова државичево многууу. Заборавија и на...
 • blackadder
  blackadder одговори на темата Швалерисување.....
  Зашто деген? Ако гледаме правно конобаркава пука ко тиква од калдрма. Прочита ли ти негде дека тој сака да има секс со неа ? Дали некаде...
 • blackadder
  blackadder одговори на темата Швалерисување.....
  Па не е баш така, да може да ја објавува конверзацијата али само нејзиниот дел од конверзацијата тоест пораките/изјавите кој и се...
 • blackadder
  blackadder одговори на темата Швалерисување.....
  Ударн Ударна вест Стефан и пропала конобарка Флизерот, Димовска и сите останати што со децении паразитираат со као демек нго и проекти...
 • blackadder
  blackadder одговори на темата Швалерисување.....
  1. На 40 години конобарка, плаче да биде инфлуенсерка иако повеќето пријатели што и се на фб си играат мајтап со неа. 2. Има публика...
На врв Bottom