Recent Content by bagata

 1. bagata

  Листа на теретани (локација, цени, рецензии)

  Теретани што работат од 6 сабајле ? Најблиска до Кисела Вода,Чешма.
 2. bagata

  Правна помош и совети

  Здраво, Имам едно прашање па некој ако имал искуство и ако може да ми одговори. Имено имам добиено понуда јас како и други луѓе официјална понуда од фирма, со којашто се аплицира за средства за рурален развој и подршка во земјоделието. На понудата стои дека има важност 8 месеци, по 2 месеца од...
 3. bagata

  Коронавирус (COVID-19)

  има кадар и во приватните клиники, сите се на располагање во ваква состојба, ваљда со нив ја има таа бројка
 4. bagata

  Коронавирус (COVID-19)

  400 анестезиолози кажа Филипче, а не 1000+
 5. bagata

  Увоз на половни возила

  За ибица 1.4 тди 2009/2010 колку би била царина
 6. bagata

  Ценовник за царина на половни автомобили

  За ибица 1.4 тди 2009/2010 колку би била царина
 7. bagata

  Помош при избор на велосипед и останата опрема (цени, совети, споредби...)

  А овој во споредба со горните, подобар е или сите горе долу се исти https://reklama5.mk/AdDetails?ad=3084415
 8. bagata

  Помош при избор на велосипед и останата опрема (цени, совети, споредби...)

  Мислење за велосипедите марка Cross, барам да купам велосипед главно за низ град со можна некоја тура настрана во ранг од 400-500еур. Поточно ги гледам следниве модели https://velosiped.mk/product/kross-hexagon-7-0/ https://velosiped.mk/product/kross-level-2-0/...
 9. bagata

  Стипендии

  За продолжените стигна и втора рата 6600, комерцијална банка
 10. bagata

  Листа на теретани (локација, цени, рецензии)

  Теретана со нормална далечина од Симпо-Карпош за идење пешки, со добра хигиена и да работи од 8-9 часот сабајле, цена да е во зависност од условите и да е малце поскапа, сепак и да не е некоја астрономска цена
 11. bagata

  Криптовалути - Cryptocurrency Bitcoin Ethereum.....

  Овие работи што се случуваат се нормални, без panic sell
 12. bagata

  Факултет за Електротехника и информациски технологии

  Не си давај лажна надеж, нема полесен, сите се тешки :pos::pos::oeoeoe:
 13. bagata

  Увоз на половни возила

  Ауди А6 над 2011 шо се моделите, колку би коштале давачките за увоз, дали знае некој
 14. bagata

  Увоз на коли за делови

  со бугарски пасош (или друг европски)само, друг начин не постои да се донесе цела кола, може на делови да ја донесеш ама треба горе да ја растураш што е малце покомплицирано
На врв Bottom