Recent Content by B0b1

  1. B

    Увоз на половни возила

    Zdravo me interesira kolku davacki ke imam za uvoz na vozilo od germanija.Golf 5 1.8 benzin 2007godina??
  2. B

    Уписи на факултет[генерална дискусија]

    Здраво, нов сум на форумов. Сакам да се запишам на архитектонски или градежен, па ме интересираат неколку работи: Со колку најмалку поени би ме примиле? Кои предмети за матура да ги полагам? Колкаво влијание има проектната? Дали има приемен испит?(слушнав дека на архитектонски имало) Ако...
На врв Bottom