Recent Content by angda

 1. angda

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Ќе ги мењам сите, разгледувам само кои, Tigar Ultra High Performance XL добри ли се?
 2. angda

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Ги сменив предните две, деновиве планирам да земам 4-ри Tigar Ultra High Performance XL Sent from my iPhone using Tapatalk
 3. angda

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  2 коли имам, ја немам возено многу, се во радиус од 3-4 км Sent from my iPhone using Tapatalk
 4. angda

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Другите се добри,ако одам ќе ја ставам резервната,нова е таа
 5. angda

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Иначе само една гума е ваква,претпоставувам тој пред мене ја сменил само оваа, т.е ставил некоја половна, или пак од многу стоење во место е ваква
 6. angda

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Возам 30-40km/h во град, и 2-3 пати во неделата Sent from my iPhone using Tapatalk
 7. angda

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Јас пред неколку месеци ја земав ама морам да мењам во брзо време гуми, не знам дали со ваква гума може да одам до белград и назад? [emoji16] 100-110 km/h max
 8. angda

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Хахахаха грешка сум , 225/55/R17 [emoji23] Sent from my iPhone using Tapatalk
 9. angda

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Предлог за летни гуми за Астра Ј 255/55/17 за нашиве патишта? [emoji16] Sent from my iPhone using Tapatalk
 10. angda

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Им пратив на mail , го немаат моментално ама околу 120 евра е кај нив а тука кај нас дупло поскапо [emoji23] Се мислам дали да пробам да го залепам зашто само пластиката е напукната. Sent from my iPhone using Tapatalk
 11. angda

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Ne e toa crevo Sent from my iPhone using Tapatalk
 12. angda

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Фала, прашав во србија ама немале на лагер, во Olympia 13600 ден. ама само оригинал имале Sent from my iPhone using Tapatalk
 13. angda

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  4000-5000 so elektronika, 3000 mislam bez elektronika Sent from my iPhone using Tapatalk
 14. angda

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Каде можам да најдам вакво црево? Од интеркулер до усисна за Opel Astra J 1.7cdti Sent from my iPhone using Tapatalk
 15. angda

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Mi se pojavi prethodni Diesel partic. is full, see owner,s manual, ama posle mi se izgasi Sent from my iPhone using Tapatalk
На врв Bottom