Moze si bil i ti vo Belgrad da ja iskazes tvojata poddrska za Srbija. Slusam deka se poveke skiptari od Kosovo odat vo Belgrad za da zemat od novite biometricki pasosi za da patuvaat bez viza vo EU. Slusnav davaat na site samo treba na slikata da bides so sajkaca i na prezimeto ke ti dodadat...
Imam probano na nekolku kokteli i mnogu mi se dopaga ama sam doma ne uspeav da gi pogodam probav so oktopod pa nesto ruzno mi krckase imav i nekoi drugi obidi no ne uspeav da go dolovam istiot vkus. Inace vo kombinacija so nekoe vino se fantasticni.
Оваа страница користи колачиња за персонализирање на содржината. Со продолжување на користењето, се согласувате со нашата политика за користење колачиња.