Recent Content by ACTION

 1. ACTION

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Kade moze da razmenam moneti : dolari , funti i shvedski kruni...znae nekoj nekoja menuvachnica vo sk da gi otkupuva
 2. ACTION

  Дојран

  Mozam da ti dadam kontakt brojce so mnogu dobri apartmani odma do plazata na tomcesofka.
 3. ACTION

  Акита Ину

  Дали има некој на форумов што чува или чувал акита? Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 5036X using Tapatalk
 4. ACTION

  Кладилница (Генерална дискусија)

  fala :)
 5. ACTION

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Sakam da prasam dali znae kako se vika onaa kladilnicata kaj nova zeleznicka gore na sprat?
 6. ACTION

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  baram da kupam kuce sibirsko haski so vrvno poteklo , po oglasive paza3 i slicni nema , ako ima nekoj nekoe info ve molam pisete .
 7. ACTION

  Сибирски Хаски (Siberian Husky)

  Se izvinuvam ovdeka sto pisuvam , no pod hitno mi treba da kupam haska kucence ? Ako nekoj ima ili znae ke ve zamolam da mi pisete. mnogu e ubavo haskito kade da najdam pod hitno isto vakvo ? po moznost da bide mazjak i so plavi oci
 8. ACTION

  Зошто постоењето на Господ не е очигледно?

  Што пак се трудите да им објаснувате некои работи , нели гледате дека на секој голем празник сотониве се трудат да влеат недоверба и да разединат се што сеуште останало при себе и нормално ....
 9. ACTION

  ,,Тестирање" на воздушно перниче

  он е дебил :)
 10. ACTION

  Кладилница (Генерална дискусија)

  хаха они се измачија цела ноќ :D , не стварно не ми текнува од колку почнуваше исплатата дали од 11 или од 12 ...али едно знам дека се гомна тие од спортлајф , или немаат пари или системот не им работи никогаш не сум земал пари асално онака од прва :гик:
 11. ACTION

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Sakam da prasam ..od kolku casot pocnuvaat so isplata vo Sportlife?
 12. ACTION

  Спортски Повреди

  Само на лекар , таму ке ти помогнат од дома седејќи ништо не поминува .
 13. ACTION

  and welcome to the Veselinova

  Ako se opnete ima da bides pocesten so edno spektakularno video na YT:D odma ke ti napise edna odiseja:LOL:Ја предизвикувам Веселинова да се полее со врела кофа вода ...Ајде преземиго предизвикот :ROFLMAO:
 14. ACTION

  and welcome to the Veselinova

  fetis mi e , se palam na takvi zatoa sum ko manijak :love: edvaj cekam da dojde:D
На врв Bottom