Стрелец
Поени од реакции
10

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Абе ти само пред избори си активен на кајгана а?заврши 1 круг се виде дека немате шанси и веќе не те плаќаат да го отекуваш :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom