Рудници и
Поени од реакции
16.944

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • S
  komentarot bese isklucivo za provokatorot ne i za site vie koi si iznesuvavte svoi mislenja
  К
  Случајно видов дека имаш мој цитат во потписот. :) Поздрав
  К
  Кнез Мишкин
  Постојано им го зборам тоа на луѓето околу мене. Природа је лепа, ал зајебано друштво...
  Рудници и
  Рудници и
  Многу сакале да си одат и уште се молат да одат настрана, ама изгледа е природата.
  Кај нас велат за езерово и околината 'Да ми простит Господ, вакво спокојство ни на гробишча не мојш да најш' :)
  К
  Кнез Мишкин
  хахахаххахахаха
  Ти си по таквите работи, да те прашам, озбилно МЖ ќе има бесплатни линии до Ниш !? :)
  ElNinho
  ElNinho
  абе мене така ми спомнаа, ама не ми се верува Грујо толку да пуштил срце!

  А колку пари инаку е до Ниш знаеш !? :D
  Рудници и
  Рудници и
  Околу 1200 со автобус повратна.За воз сигурно е поефтина, ама и понесигурна.Место 5, да патуваш 7,8 сати.Кај нив пругата е уште полоша од кај нас, не е реновирана од ко ги нападна Нато.
  Најдобро со кола ако сте група.
  ElNinho
  ElNinho
  Планот беше со кола, али факултетот не заеба. Сега се ми зависи од тоа... Фала на инфо! :D
  Од тоа само 80 посто од заболените се спасуваат, ретард бе, викал таму многу ми беше убаво не можев да прекинам, се крстеле xD
  H
  Имам идеа како да се спасите од Петревски.
  Е вака ќе чекате, Водици и ќе барате и он да се фрла по крстот.
  Кога ќе рипне толпата сите наеднаш, нека неколку во тој миг му се приближат
  незаебежително и нека го удават. Ем ќе куртулите од следни маки. :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Galeb
  H
  Hip.Hop_MKD
  Па и ти си во право. Само ако го уапсат за проневера на народни пари не го сакаме Скопје, да не стави рампи и тука. :D
  Рудници и
  Рудници и
  После поголем проблем.Ако го однесат во Шутка/Идризово рампа на затворот :)
  Ќе го вратиме во Струга, тој ни е уфрлен шпион од Стружанине да мислат дека сме лоши луѓе хаха
  S
  Shellshock nam67
  opasen e ace ce go fati krstot :)), ce tera i 3 mandat mada od nikoj gradonacalnik dobrobit nema narodot..
  People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people!
  Јас ова се обидувам да го објаснам, ама се повеќе мислам дека луѓево не се плашат, само се станати премногу пасивни, и нема заеднички интереси.
  Инаку... барем за ЕУ да бевме сите - против. Повеќето ја сакаат ЕУ... за жал.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom