Исчезнати лица

Член од
22 јуни 2019
Мислења
817
Поени од реакции
1.296
Дека ќе бега копилето гнасно во турска...Не е свесен дека турска има нај моќната служба за разузнавање во светот кога се работе за вакви работи...
Прости сите до еден! Залудно изгубено животот на девојчето...
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.903
Поени од реакции
11.303
До пред ова Оливер не можев да го смислам. После ова гледам дека човекот е сериозен и, можам са кажам, професионалец на оваа тема. Тоа што не може да се изразува, тоа е друго.
На пресот едвај се содржа да не ги отера глупите новинари.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.191
Поени од реакции
6.624
До пред ова Оливер не можев да го смислам. После ова гледам дека човекот е сериозен и, можам са кажам, професионалец на оваа тема. Тоа што не може да се изразува, тоа е друго.
На пресот едвај се содржа да не ги отера глупите новинари.
Zamisli od tie glupite Novinari ima ovde barem 5mina shto vi prodavaat muda za bubrezi
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.654
Поени од реакции
21.591
До пред ова Оливер не можев да го смислам. После ова гледам дека човекот е сериозен и, можам са кажам, професионалец на оваа тема. Тоа што не може да се изразува, тоа е друго.
На пресот едвај се содржа да не ги отера глупите новинари.
Печен за Претседател на РМ. Те на РСМ во негов случај.
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.903
Поени од реакции
11.303
Zamisli od tie glupite Novinari ima ovde barem 5mina shto vi prodavaat muda za bubrezi
Никој ништо не ми продава на мене. Ако знаеш како да филтрираш вести, немаш проблем.
Печен за Претседател на РМ. Те на РСМ во негов случај.
Не го зборам ова од политички аспект. Зборам како главен човек на МВР.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.519
Поени од реакции
20.623
Ова покажува само едно, ако има доволно притисок од медиуми и ако жртвата е поимотна, случајот ќе се реши за пар денови и ако треба и на антартик ќе го најдат виновникот. Пример со штекли у ист гејт со слика со се комплет го имаат напаѓачот ама тоа е тоа, кога не се сака, не се сака !!!
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.299
Мене ме интересира која ќе им е наредна теорија, наредно лудило, нареден изговор… на оние* кои беа сигурни дека светските масони веќе го растопиле Палчо, за да не им ги открие “игрите” :facepalm:

*во недостиг на друг збор, а за да не бидам вулгарен…:angel:
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.204
Поени од реакции
25.935
Мене ме интересира која ќе им е наредна теорија, наредно лудило, нареден изговор… на оние* кои беа сигурни дека светските масони веќе го растопиле Палчо, за да не им ги открие “игрите” :facepalm:

*во недостиг на друг збор, а за да не бидам вулгарен…:angel:
АИ клон е ова што го “уапсиле“ во Турција, секако.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom