Дрога ( Наркотични дроги )

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.689
Поени од реакции
4.823
Tooa so seks i perverzii vi e oti shmrkate efedrin i methkaninon koi gi turaat od 2019ta pa nataka vo grutkite...

Da ne se chudite od sho vi e .. amf ne e seks droga
 
Член од
21 мај 2021
Мислења
711
Поени од реакции
1.526
Tooa so seks i perverzii vi e oti shmrkate efedrin i methkaninon koi gi turaat od 2019ta pa nataka vo grutkite...

Da ne se chudite od sho vi e .. amf ne e seks droga
Години наназад од време на време било кога и да сум конзумирал амфетамин ми го прави истиот филм со сексуалните страсти.
Општо познато е дека амфетаминот е афродизијак.
Не знам од каде ти произлезе овоа дека амфата не е секс дрога.
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.689
Поени од реакции
4.823
Години наназад од време на време било кога и да сум конзумирал амфетамин ми го прави истиот филм со сексуалните страсти.
Општо познато е дека амфетаминот е афродизијак.
Не знам од каде ти произлезе овоа дека амфата не е секс дрога.
Methamphetamine e prava seks droga.

Amphetamine chist i pravilen im davaat na deca u usa i se koristi pravilno za doping i ekstra fokus.

Ima edno sranje sho izglea site go pravite dolgi godini i toe tera na ekstra perverzii i seks misli...methcathinon + efedra meshani.

Za povekke info na razni vidov amf u mk niz godinive ke ti potvrdat u mvr.

Tolku.
 
Член од
21 мај 2021
Мислења
711
Поени од реакции
1.526
Methamphetamine e prava seks droga.

Amphetamine chist i pravilen im davaat na deca u usa i se koristi pravilno za doping i ekstra fokus.

Ima edno sranje sho izglea site go pravite dolgi godini i toe tera na ekstra perverzii i seks misli...methcathinon + efedra meshani.

Za povekke info na razni vidov amf u mk niz godinive ke ti potvrdat u mvr.

Tolku.
Другарче,срамота е бе на толку интернет информации да не си знаел за оваа работа.Јас не викам дека амфетаминот кој сме го конзумирале не бил мешан,и тоа како е мешан,ама дека сме шмркале само ефедра и меткатинон тоа мало морген.
Кај нас пред едно 13-14 години се појави отров јак амфетамин,еден куп луѓе се скренаа психолошки од него.
Каква 2019 па наваму...Ти правам муабет за години наназад.Ти ја правиш дека сме мавале се,само амфетамин не.
Ете слободно информирај се,самиот ќе се увериш дека амфетаминот рекреативно се користи и како афродизијак.

А инаку да,во право си за тоа дека амфетаминот се користи за екстра фокус и такви работи.Најчесто за АДХД.
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.689
Поени од реакции
4.823
Другарче,срамота е бе на толку интернет информации да не си знаел за оваа работа.Јас не викам дека амфетаминот кој сме го конзумирале не бил мешан,и тоа како е мешан,ама дека сме шмркале само ефедра и меткатинон тоа мало морген.
Кај нас пред едно 13-14 години се појави отров јак амфетамин,еден куп луѓе се скренаа психолошки од него.
Каква 2019 па наваму...Ти правам муабет за години наназад.Ти ја правиш дека сме мавале се,само амфетамин не.
Ете слободно информирај се,самиот ќе се увериш дека амфетаминот рекреативно се користи и како афродизијак.

А инаку да,во право си за тоа дека амфетаминот се користи за екстра фокус и такви работи.Најчесто за АДХД.
Ne sum ti ja kriv koa neznaesh sho droga zimash pa mislish deka e seks afrodizijak.

Ti davam info pa ti sho sakash pravi so nego.

Od edno obicno vino pojak afrodizijak imash nego od chist amf ..

Moze ke praish nekad mada ne ti treba toa , ako se zaprashash toj sho ti dava od kaj go zima , pa toj na nego , pa toj na nego , pa ke stignesh do zajakot...

Pa moze ke vidish od prvo lice kako se gotvi i so shto
 
Член од
21 мај 2021
Мислења
711
Поени од реакции
1.526
Ne sum ti ja kriv koa neznaesh sho droga zimash pa mislish deka e seks afrodizijak.

Ti davam info pa ti sho sakash pravi so nego.

Od edno obicno vino pojak afrodizijak imash nego od chist amf ..

Moze ke praish nekad mada ne ti treba toa , ako se zaprashash toj sho ti dava od kaj go zima , pa toj na nego , pa toj na nego , pa ke stignesh do zajakot...

Pa moze ke vidish od prvo lice kako se gotvi i so shto
Да не се убедуваме,ете имаш интернет,слободно провери си.

Ти имаш конзумирано амфетамин или информацииве ти се од интернет само?
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.689
Поени од реакции
4.823
Да не се убедуваме,ете имаш интернет,слободно провери си.

Ти имаш конзумирано амфетамин или информацииве ти се од интернет само?
Abe dete , ja ti velam dali si videl so tvoi ochi kako i sho se pravi ova sho se shitka u Mk niz godinive ... i oti nekoj batch e super afrodizijacen a drug ne e ..ti internet pa internet ..

Ok , chitaj na internet i teraj , sho da ti kazam ..
 
Член од
21 мај 2021
Мислења
711
Поени од реакции
1.526
Abe dete , ja ti velam dali si videl so tvoi ochi kako i sho se pravi ova sho se shitka u Mk niz godinive ... i oti nekoj batch e super afrodizijacen a drug ne e ..ti internet pa internet ..

Ok , chitaj na internet i teraj , sho da ti kazam ..
:facepalm::facepalm::facepalm::D:D:D

Човек дали воопшто ме читаш правилно или егото те заслепува? Дали ти лично имаш шмркано амфетамин или како и Ванлок сите информации ти се од интернет?

Ајде батали,ако има некој друг познавања за амфетаминот нека пише.
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.689
Поени од реакции
4.823
:facepalm::facepalm::facepalm::D:D:D

Човек дали воопшто ме читаш правилно или егото те заслепува? Дали ти лично имаш шмркано амфетамин или како и Ванлок сите информации ти се од интернет?

Ајде батали,ако има некој друг познавања за амфетаминот нека пише.
Nemam shmrkano , ne smrkam hemikalii... ama gleam ti dosta se razbrirash i mislam deka ti fali linija dve za da ukapirash nekoi stavri , ama aj batali.
 
Член од
21 мај 2021
Мислења
711
Поени од реакции
1.526
Nemam shmrkano , ne smrkam hemikalii... ama gleam ti dosta se razbrirash i mislam deka ti fali linija dve za da ukapirash nekoi stavri , ama aj batali.
Јас повеќе не конзумирам било што од дрога,освен тек-тук ептен ако таков е моментот.
Марихуана малку почесто,се друго ептен ретко.

Ако немаш практично искуство се е џабе.Не биди и ти како Ванлок,ќе ти извади еден куп студии,статистики,анализи,за на крајот да сфатиш дека човекот ни еден испушен џоинт нема во животот.
 
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.207
Zemav neodamna kilo top polska pasta, ne mozev na kraj da izlezam so nea od sto nemav musterii za toa sranje. Nikoj vekje ne konzumira takva rabota, lugjeto koi imaat pari konzumiraat kristali ketamin sea toa e vo moda.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom