Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 мај 2020
Мислења
582
Поени од реакции
902
Член од
19 април 2020
Мислења
36
Поени од реакции
63
zato gledas ono sto mozes i imas, ne valja biti pohlepan. Dok imam ista dobro je
 
Член од
16 февруари 2015
Мислења
143
Поени од реакции
262
Pa eto podeli ti sa nama:)
Ako već znaš?
Da mi je neki drugi član to rekao misli se na ove stare asove to bih i razumeo al gde se baš ti utrpa da tražiš nešto za masu i članove.Vidim da si ovde na forumu odnedavno a ja sam ti Dragane u iptv-u od neke 2007,mada mislim da po nekom mom iskustvu imas po neki nick vise ovde na Kajgani.
Mislim da član sa 5 postova koji komentariše priču u vezi tamo nekog panela i to baš nadje evelin ne bi ni znao o čemu se priča već mu je to ko zna koji nick po redu pa hteo da iščupa info kako se i šta i gde prati i gleda.Mada nije isključeno da te gazda poslao da vidiš ko i šta ima ako je tako reci gazdi da ga gledam od kad postoji i gledaću ga dok ne ugasi panel.Pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Da mi je neki drugi član to rekao misli se na ove stare asove to bih i razumeo al gde se baš ti utrpa da tražiš nešto za masu i članove.Vidim da si ovde na forumu odnedavno a ja sam ti Dragane u iptv-u od neke 2007,mada mislim da po nekom mom iskustvu imas po neki nick vise ovde na Kajgani.
Mislim da član sa 5 postova koji komentariše priču u vezi tamo nekog panela i to baš nadje evelin ne bi ni znao o čemu se priča već mu je to ko zna koji nick po redu pa hteo da iščupa info kako se i šta i gde prati i gleda.Mada nije isključeno da te gazda poslao da vidiš ko i šta ima ako je tako reci gazdi da ga gledam od kad postoji i gledaću ga dok ne ugasi panel.Pozdrav
Dobro je,dolazi se polako do srzi...ne mora gazda ima ih puno koji preprodaju...za sicu.Nije bitan broj postova to se lako nabije...bitno je prepoznati one koji vrede.A ima ih...Sto se tice starih asova i tu ima svega i svacega.
 
Член од
10 јуни 2022
Мислења
8
Поени од реакции
3
Da mi je neki drugi član to rekao misli se na ove stare asove to bih i razumeo al gde se baš ti utrpa da tražiš nešto za masu i članove.Vidim da si ovde na forumu odnedavno a ja sam ti Dragane u iptv-u od neke 2007,mada mislim da po nekom mom iskustvu imas po neki nick vise ovde na Kajgani.
Mislim da član sa 5 postova koji komentariše priču u vezi tamo nekog panela i to baš nadje evelin ne bi ni znao o čemu se priča već mu je to ko zna koji nick po redu pa hteo da iščupa info kako se i šta i gde prati i gleda.Mada nije isključeno da te gazda poslao da vidiš ko i šta ima ako je tako reci gazdi da ga gledam od kad postoji i gledaću ga dok ne ugasi panel.Pozdrav
Druže niti imam vise naloga na Kajgani niti na bilo kom drugom forumu.
Nisam baš početnik, ali nisam ni tako dugo koliko ti u svetu IPTV-a, uglavnom imam šta gledati.
Diogen me zintersovao jer kad i izvučem MAC za njega ne uspevam da ga pustim u bilo kom playeru koje sam probavao, a probao sam ih poprilično. Zato pretpostavljam da postoje dodatna podešavanja koja je potrebno uneti da bi MAC radio. To je razlog zašto sam postavio pitanje ovde na forumu, jer sam mislio da neko od iskusnijih može pomoći.
A što se gazde tiče, ako ga ti poznajes reci mu sam, ja ga svakako ne znam, a možes mu reći i da mu vadim MAC-ove:) ali za sada još ne uživam u gledanju, ali rešiće se i to;)
:tvg:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom