Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
ne prolaze u SFVIP-u, nisam probao u STB Emu
Eto... mozda ti proradi u Stb...

Kad iskenirate bilo koji Server/Mac prvo probajte u Stb ili slicnim Apk koji podrzavaju Mac ... ja prvo probam u Stb-u za koje servere mislim da bi mozda dobio Ban... nakon tog u SF VIP plejeru ujedno nije do SF VIP plejera i jos nesta u SF VIP plejeru nece i mislite Geoblok dok taj isti Server/Mac radi normalno u Stb-u jer... desava se stavite Server/Mac u SF VIP plejer popijete Ban ... al ok nakon 24/48h ide opet ali nakon 24/48h prvo probat u Stb ... u sustini ne kod svih Servera ali ima ih.. vazi za one koji stvarno gledate te liste ... ja ne gledam ...

Eto mozda nekom bude od pomoci ovo sto sam napisao ... moje neko iskustvo...

Pozdrav
Автоматски споено мислење:

Da ... radi i u SF VIP plejeru
Pozdrav
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
388
Поени од реакции
363
Eto... mozda ti proradi u Stb...

Kad iskenirate bilo koji Server/Mac prvo probajte u Stb ili slicnim Apk koji podrzavaju Mac ... ja prvo probam u Stb-u za koje servere mislim da bi mozda dobio Ban... nakon tog u SF VIP plejeru ujedno nije do SF VIP plejera i jos nesta u SF VIP plejeru nece i mislite Geoblok dok taj isti Server/Mac radi normalno u Stb-u jer... desava se stavite Server/Mac u SF VIP plejer popijete Ban ... al ok nakon 24/48h ide opet ali nakon 24/48h prvo probat u Stb ... u sustini ne kod svih Servera ali ima ih.. vazi za one koji stvarno gledate te liste ... ja ne gledam ...

Eto mozda nekom bude od pomoci ovo sto sam napisao ... moje neko iskustvo...

Pozdrav
Автоматски споено мислење:


Da ... radi i u SF VIP plejeru
Pozdrav
Kod mene je stvar zanimljivo-neverovatna, u skenirane validne MAC-ove neće da uđe, u skenirane istekle MAC-ove ulazi ali naravno ne prikazuje kanale , he, he !!!
Jedini logični odgovor je da gazda gleda pa neće da uđe :)
Ipak, većina portala te pusti unutra ali ako gazda gleda - ništa od kanala !
U međuvremenu provereno - to je to, nema ulaza ako neko koristi MAC !
 
Последно уредено:
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Kod mene je stvar zanimljivo-neverovatna, u skenirane validne MAC-ove neće da uđe, u skenirane istekle MAC-ove ulazi ali naravno ne prikazuje kanale , he, he !!!
Jedini logični odgovor je da gazda gleda pa neće da uđe :)
Ipak, većina portala te pusti unutra ali ako gazda gleda - ništa od kanala !
U međuvremenu provereno - to je to, nema ulaza ako neko koristi MAC !
Jos jedno moje iskustvo

Na Telefon imam jednu verziju Stb-a .. na Tablet neku drugu verziju .. dok na Smart Tv neku trecu ... a na starijem Laptop-u neku cetvrtu verziju Stb-a...

Recimo na Tel Stb ubacim Server/Mac nece ... taj isti Server/Mac ubacim u Stb koji imam na Smart Tv-u radi? ili obrnuto..... e sad ... ko zeli da se igra tim stvarcicama ? ..

Pozdrav
 
Член од
30 јануари 2021
Мислења
105
Поени од реакции
89
Ma treba da je mac validan. Evo meni radi i u sf playeru i u TiviMate-u na TV-u.
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
388
Поени од реакции
363

Kajgana Shop

На врв Bottom