Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Ne slazem se,probao 30-tak servera i na svakom po bar 5 mac-ova,sve radi normalno.Mislim da ih treba cuvati i dalje.
alfa71 напиша:
Ne znam u čemu se ne slažeš prijatelju moj?
Svaki server ima mozda i neke specifičnosti u radu(nije svaki bas isti) nekada postoje liste primer dajem kada zajašu 100 ili više usera a rade i dalje a nekada dovoljno i 2-3...a maximalna konekcija 1,nekada nece ni da krenu...(ima tu priče oko toga obrazloženja ali da ne zamaramo)uopsteno pisem kako je uglavnom.
Moj komentar je na to uopsteno tvrdim da ako jedan MAC zajasu previse usera ne moze raditi kvalitetno(ogradjujem se naravno kako sam rekao ima izuzetaka):D
Što samim tim govori ako se previše javno objavljuje gubi smisao tj.funkcionalnost u kvalitetnom radu...
Da me neko ne shvati pogrešno niti mi to treba niti gledam (retko neki VOD kao većina koji se bave ovim iz nekog hobija),tako da radio il ne radio svira radio;):D.
Živi bili pozdrav za sve.
Pogresno si razumeo,napisao si da veliki broj servera ne radi tu se ne slazem.Folderi stari 4 godine,posle nasumicnog isprobavanja 80,posto radi.Zapanjujuce zar ne.
Naravno mnogi nisu javni....jos. ;) ;)
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
174
Поени од реакции
164
Pošalji jednu od tih 80 posto,naravno sa domaćim kanalima,m3u
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Pošalji jednu od tih 80 posto,naravno sa domaćim kanalima,m3u
Nikakav problem,ali mislim da nikakve koristi od toga neces imati.Ako se ponasate kao da je to vase nikad necete
gledati.Ko se drzi ne pisanih pravila taj i gleda,o ovome sam pisao vise puta da se ne ponavljam.Trenutno 5 listi sa po 5 usera gledam vise od godinu dana na tri plejera,redovno se obnavljaju posle isteka i to nesto znaci.
Doduse ima momenata kad gledam i zemaljsku jer necu da silujem.Ko razume razumeo je.
 
Член од
4 мај 2020
Мислења
578
Поени од реакции
895
Nikakav problem,ali mislim da nikakve koristi od toga neces imati.Ako se ponasate kao da je to vase nikad necete
gledati.Ko se drzi ne pisanih pravila taj i gleda,o ovome sam pisao vise puta da se ne ponavljam.Trenutno 5 listi sa po 5 usera gledam vise od godinu dana na tri plejera,redovno se obnavljaju posle isteka i to nesto znaci.
Doduse ima momenata kad gledam i zemaljsku jer necu da silujem.Ko razume razumeo je.
Znaci drugim rjecima, ako citas ovo boldano medju redovima, nedas :D, razumio sam ja tebe vrlo dobro, stedis maznute liste...:cuc:
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
174
Поени од реакции
164
Nikakav problem,ali mislim da nikakve koristi od toga neces imati.Ako se ponasate kao da je to vase nikad necete
gledati.Ko se drzi ne pisanih pravila taj i gleda,o ovome sam pisao vise puta da se ne ponavljam.Trenutno 5 listi sa po 5 usera gledam vise od godinu dana na tri plejera,redovno se obnavljaju posle isteka i to nesto znaci.
Doduse ima momenata kad gledam i zemaljsku jer necu da silujem.Ko razume razumeo je.
Lažemo se lažemo, imamo a nedamo
Kako znaš da je nebi čuvao, ja sam imao liste od zokiniko po godinu dana i više al svemu dodje kraj,.Inače negledam puno iptv
Znao sam da nećeš poslati zato sam napisao post...jer je nemoguće da od prije par godina imas 80%listi koje rade hvala ti imas Like
 

Kajgana Shop

На врв Bottom