Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Kroz drvored tišine,
Gdje spavaju usnule duše,
Dolazi mi vjetar,
Negdje sa sjevera puše.

Čujem ga kako diše,
Gladi mi hladno čelo,
Osjećam donosi kiše,
I vlaži crno odjelo.

Al' ne vidim ti lice,
Ne čujem ti glas,
Zvižduk se ovog vjetra,
Ispriječio između nas.

Došao sam tebe sresti,
Došao sam s tobom sjesti,
Kao u vremena stara,
Konoba i gitara...

Al' ne vidim ti lice,
Ne čujem ti glas,
Zvižduk se ovog vjetra,
Ispriječio između nas.

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Hrvatska pošta i najveći svetski internet trgovac "Amazon" sklopili partnerstvo !
Do sada su hrvatski građani svoje narudžbine sa "Amazona" dobijali direktno iz skladišta u Nemačkoj, a od sada će paketi stizati u veliki logistički centar u Velikoj Gorici, odakle će ih poštari donositi kupcima. Ovo partnerstvo moglo bi značiti jeftinije poštarine za sve hrvatske i regionalne kupce "Amazona".
AliExpress i eBay imaju dosta veci izbor i jeftinije artikle, npr tv box-ovi
 
Член од
21 јули 2018
Мислења
45
Поени од реакции
25
TGTBF

Најдобра алтернатива за KSHAW? Ми крешнува нон стоп на андроид боксот... / Neka alternativa za KSHAW, kreshuje mi non stop na box-u...

Едит: Не гледам на самата апликација KSHAW, него преку друга апликација плејерот на KSHAW ми го избира за дифолт... Ми треба добар алтернативен ТВ ПЛЕЈЕР


Skini sa plej prodavice Advaced player , pusta sve sto i kshaw sve sto ne ide na stb :)
Автоматски споено мислење:

Најдобра алтернатива за KSHAW? Ми крешнува нон стоп на андроид боксот... / Neka alternativa za KSHAW, kreshuje mi non stop na box-u...

Едит: Не гледам на самата апликација KSHAW, него преку друга апликација плејерот на KSHAW ми го избира за дифолт... Ми треба добар алтернативен ТВ ПЛЕЈЕР
Skini sa plej prodavice Advaced player , pusta sve sto i kshaw sve sto ne ide na stb :)
 
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
Stbemu i ijk plejer u njemu rade perfektno a moze se dodati kroz njega i externi mx plajer koji je najkvalitetniji. Za ostalo stb stalker iptv premium koji otvara sve što ne može stbemu.

Za api i xstream unose najbolji iptv smarters premium sa mogućnošću više ekrana multi ko ima više konekcija kao i externi plejer a podržava i catchup a tu je i stari dobri iptv pro.
 
Член од
8 ноември 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.032

hijazez

Molla kuqe
Член од
27 февруари 2017
Мислења
295
Поени од реакции
480

Kajgana Shop

На врв Bottom