Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
odgovor ce biti sledeci - ako bi to svi znali, usledio bi smak sveta, :D
a u stvari, samo bi nekima pokvarili unosan biznis, znaci sve je do love ;)
Автоматски споено мислење:

ili da se znanje proda, (jer se onda ne bi sirilo dalje) ;)
cuo sam okvirnu cenu od oko 1000e :D
 
Последно уредено:
Член од
20 септември 2020
Мислења
49
Поени од реакции
123
Nije svima bas do love,ima ovde par ljudi koji uvek pomognu na celu sa zokiniko. Pogledajte malo istoriju foruma i videcete koliko je on i jos par njih ovde podelilo lista. Znaci nije bas sve do para ima nesto i do toga kakav je ko covek
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
odgovor ce biti sledeci - ako bi to svi znali, usledio bi smak sveta, :D
a u stvari, samo bi nekima pokvarili unosan biznis, znaci sve je do love ;)
Автоматски споено мислење:

ili da se znanje proda, (jer se onda ne bi sirilo dalje) ;)
cuo sam okvirnu cenu od oko 1000e :D
Kakav je to unosan biznis, ako mislis prodavanje listi, nezz ko bi kupovao liste koje ne moze placati na mjesecnom nivou nego za godinu ili do kad vec traje, i pitanje jesu stabilne. A i znanje ne bas da bi neko toliko platio! Tako da mislim da to sve sitno sto se tice biznisa
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Kakav je to unosan biznis, ako mislis prodavanje listi, nezz ko bi kupovao liste koje ne moze placati na mjesecnom nivou nego za godinu ili do kad vec traje, i pitanje jesu stabilne. A i znanje ne bas da bi neko toliko platio! Tako da mislim da to sve sitno sto se tice biznisa
mislim da debelo gresis, ljudi drze servere sa po nekoliko hiljada korisnika, pa ti vidi, ;)
a za cenu "znanja" sam okvirno rekao (mada veruj mi, da sam blizu) :D
ps.
od kada si ti u iptv svetu, sta npr. mislis koliko korisnika ima tvviet ;)
Автоматски споено мислење:

i, sta mislis, da li ti sto znaju da udju u servere, imaju svoje servere ;) :D
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
a, sta npr. mislis, koliko treba uleteti love, za jedan stabilan server sa opremom, da bi poceo biznis ;) :D
Jedan sta sam ja izbrojao ima puno vise 37 000 tisuca ×10 eur=370000 eur,znaci na godinu preko 4000000 eur,nekoji od vas i gleda taj server kojima sam dao listu.Sigurno ima preko 50 000 tisuca pretplatnika,da se zmrznes koja se lova tu okrece.
 
Член од
20 септември 2020
Мислења
49
Поени од реакции
123
Verovatno puno,bas puno. Ko i u svakom poslu mora se dobro uloziti da bi ocekivao neku zaradu. Zato je i normalno da ljudi ugradjuju razne zastite i cuvaju svoje servere koliko toliko. Mada kazem ima ovde par ljudi koji su spremni pomoci i omoguciti nama da gledamo skoro sve za dz
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Platis za godinu i onda se ne mozes vise zaliti. Tako je kod vecine. Cini mi se i ti sto prodaju da i oni kradu od drugih. Ja sam za testiranje probao kod mnogih i gle cuda kod vecine liste kanala sve iste. I ja sam placao prije ali kad sam vidio da cesto prekida prestao sam.
Veliki pozdrav svima.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
10 resellera koji placaju gazdi..
manje vise..;)
onda dobro zaradjuju :D
Автоматски споено мислење:

Verovatno puno,bas puno. Ko i u svakom poslu mora se dobro uloziti da bi ocekivao neku zaradu. Zato je i normalno da ljudi ugradjuju razne zastite i cuvaju svoje servere koliko toliko. Mada kazem ima ovde par ljudi koji su spremni pomoci i omoguciti nama da gledamo skoro sve za dz
a, sta mislis, ti sto pomazu, znaju li da udju u servere ;) :D
 
Член од
13 март 2019
Мислења
52
Поени од реакции
276
Iskreno mene zanima samo jedna stvar, jel ja i ostali mozemo ocekivati ista vise od vas par clanova(koji znate te radnje), osim da citamo kako se hvalit da znate da upadate u panele i pokupite sve!

A sta radite sa tim sto pokupite ,cemu ih cuvate, vidim neki ovdje pisu 5 puta komentar da traze neku lijevu listu i niko im ne da, jel to fer od strane vas koji mozete da pokupite sve sto zelite? Kako onda da se mi 'mutavci' osjecamo ako ne zelite da podijelite nista sa nama, da pitamo kako se to radi unaprijed znam da to necemo da dobijemo od vas, ali moze bar nesto!
Po pisanju nekih da se zakljuciti da vas nema previse mozda vas 4 5 odavde sto znaju to!
Автоматски споено мислење:

I jos mesto, uredu je ako se neko pohvali da nesto zna al ako zeli pomoci, podijeliti nesto. Stalno slusam kritike za neke clanove pogotovo ove neiskusnije, samo traze nista ne nude, ne postavljaju, a sta oni jadni da postave ponude, kad im treba 2 dana sleniranja da uhvate neki mac jos ako i znaju skenirati i na taj nacin za neke smijesan, sta od njih traziti uopste kad neki upadnu u panel za 2-3 minuta i nakupe se za 100 godina zivota. Pa nece niko 100 godina, podijelite bar 10%, a tih 90% ako zelite cuvajte i za neki drugi zivot!

Iskreno ovo kad sam procitao osjecam se pomalo jadno, mozda i nisam jedini sti se osjeca tako, mozda to i cilj bio, dosao sam ovdje sa ciljem da naucim nesto, da dobijem koju listu, vecinom i ako se dobije nesto to dobijemo od ovih sto isto skeniraju, muce se sa combo listama! Al valjda je tako i u zivotu inace pa i ovdje!

I da samo bez ljutnje, ovo sam morao napisati jer mislim da vecina misli to al ne zeli da napise!
Vidi ne možeš ti bez škole znati kao ja sa školom.Treba škola i onda praviš sebi šta želiš i imaš sve.Pozdrav za sve iz Heerenvena.
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
a, sta npr. mislis, koliko treba uleteti love, za jedan stabilan server sa opremom, da bi poceo biznis ;) :D
Pa sad si me malo zbunio, toliko love uloziti i nazvati ga stabilan server a neko za 3 minuta udje i sve pokupi sve, jel tu ima logike, nesto mi ne stima!

Etoo ja da ne znam sta cu od para zasto bi ulagao u nesto rizicno gdje postoje ljudi koji mi za 3 minuta sve pokupe i preprodavaju, zar nije lakse dati 1000 eura da me nauce pa da i ja preprodajem od nekog servera liste!?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom