Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Au ljudi nadje i ja ovaj forum, jedno vrijeme sam na telegramu pa cuo za vas. Mislio sam ovdje malo zezancija,opusteno,druzenje,kad ono napeto vise nego igdje, iako svugdje slicna situacija! Sta li se to desava sa ljudima, da li je to mrznja,zavidnost,ljubomora ili neki licni sukobi izmedju clanova! Mozda i na moj post neko burno reaguje,ali kao novi clan malo prelistah ovu temu, sta reci osim zalosno ali istina!!! Takav sam utisak stekao, pa ljudi moji te liste, confizi, Hitovi i ostalo nemaju kartu za vjecni zivot,ne jedu se,ne podmladjuju pa da toliko sukoba oko toga! Za pocetak dosta

Pozdrav svima raspolozenim i dobrim ljudima
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Njena je slika u mom stanu
Ona na nultome meridijanu.
Računam ljetne i zimske sate
Kad bi je brže mogli da vrate.

Ne volim pisma ni telefone,
Preskačem mišlju vremenske zone.
Ako već mogu, radije biram
Kada je sanjam, ko da je diram.

Samo da znaš
Preplivat ću La Manche!

Kupujem kartu u jednom smjeru
Da vidim svoju Londonjeru,
Samo da budem blizu nje
Bez nje sam samo baksuz koji putuje!

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
Stalker Player v 5.0
Deaktiviraj antivirus!!! Download Link: https://www.dosyaupload.com/g2yz

Moze i m3u liste da uçita...

youtube.com/watch?time_continue=14&v=-4vdudAPYJA&feature=emb_logo
da nije mi ušao u clipbord ,tj nemam -ne ide copy/paste prevlačenjem(zatamnjivanjem , nego koristim za copy(ctrl+c) ,za paste (ctrl+v).
i ovaj nema opcije snimanja, da ima za ,m3u listu opciju i .m3u fajl, sve usvemu dobar
nije mi trebalo isključiti AV (Avast) a Vi prvo proverite nakon dovnloada zip fajl iz explorera Vašim AV da ne bi pri anzipu brisao.exe fajl plejera. Ako je takav slučaj ponovite unzip, ali sada sa isključenim AV , smestite fasciklu u D: radni prostor i dodajte izuzeće za put do te lokacije u AV, uključite AV i trebalo bi da je sve OK. (Možda je ovo stoto ponavljanje postupka, ali je bar pri ruci, ne mora se tražiti.
kuckano kao i obično onim
:kuracc: prstom.
pozdrav, dobri i lepi moji, da ste mi živi i zdravi!
 
Последно уредено:
Член од
30 јуни 2018
Мислења
208
Поени од реакции
69
Senko-Skopje напиша:
Stalker Player v 5.0
Deaktiviraj antivirus!!! Download Link: https://www.dosyaupload.com/g2yz

Moze i m3u liste da uçita...

youtube.com/watch?time_continue=14&v=-4vdudAPYJA&feature=emb_logo
da nije mi ušao u clipbord ,tj nemam -ne ide copy/paste prevlačenjem(zatamnjivanjem , nego koristim za copy(ctrl+c) ,za paste (ctrl+v).
i ovaj nema opcije snimanja, da ima za ,m3u listu opciju i .m3u fajl, sve usvemu dobar
nije mi trebalo isključiti AV (Avast) a Vi prvo proverite nakon dovnloada zip fajl iz explorera Vašim AV da ne bi pri anzipu brisao.exe fajl plejera. Ako je takav slučaj ponovite unzip, ali sada sa isključenim AV , smestite fasciklu u D: radni prostor i dodajte izuzeće za put do te lokacije u AV, uključite AV i trebalo bi da je sve OK. (Možda je ovo stoto ponavljanje postupka, ali je bar pri ruci, ne mora se tražiti.
kuckano kao i obično onim
:kuracc: prstom.
pozdrav, dobri i lepi moji, da ste mi živi i zdravi!


Еве линк без вируси

 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
34
Поени од реакции
46
da nije mi ušao u clipbord ,tj nemam -ne ide copy/paste prevlačenjem(zatamnjivanjem , nego koristim za copy(ctrl+c) ,za paste (ctrl+v).
i ovaj nema opcije snimanja, da ima za ,m3u listu opciju i .m3u fajl, sve usvemu dobar
nije mi trebalo isključiti AV (Avast) a Vi prvo proverite nakon dovnloada zip fajl iz explorera Vašim AV da ne bi pri anzipu brisao.exe fajl plejera. Ako je takav slučaj ponovite unzip, ali sada sa isključenim AV , smestite fasciklu u D: radni prostor i dodajte izuzeće za put do te lokacije u AV, uključite AV i trebalo bi da je sve OK. (Možda je ovo stoto ponavljanje postupka, ali je bar pri ruci, ne mora se tražiti.
kuckano kao i obično onim
:kuracc: prstom.
pozdrav, dobri i lepi moji, da ste mi živi i zdravi!
win32 virus
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
apisali dr. Robert Kluger, dr. Bruno Weil i dr.

Dragi kancelar dr. Merkel,

Mi smo potpisnici liječnici iz svih područja zdravstva koji već desetljećima služimo ljudima u ordinacijama i klinikama. Za to vrijeme svjedoci smo više od jedne sezonske infekcije u Njemačkoj, od kojih je većina imala daleko teže uvjete i znatno više smrtnih slučajeva nego od siječnja 2020. od zaraznih bolesti COVID. Zajedno služimo cca. 70.000 ljudi.

Okolnosti koronavirusnog vala u FRG doživljavaju se drugačije od medija i tekućih upozorenja politike, koja su u stvari bila neopravdana, mjesecima se prezentiraju javnosti. Predviđanja pojedinih savjetodavnih virusologa s milionima ozbiljno bolesnih i stotinama hiljada smrtnih slučajeva u Njemačkoj ni na koji način nisu istinita.

U praksi je retko koji zaraženi pacijent bio zaražen i ako, tada normalnim, uglavnom blagim progresijama virusne gripe. Bolnice su bile praznije nego ikad prije . Nije bilo preopterećenja JIL. Liječnici, ljekari i medicinske sestre bili su vješti u kratkotrajnom radu. U početku smo otkrili da val virusa koji se kreće prema nama prijeteći i uspjeli smo razumjeti mjere zaštite od infekcije. Međutim, postoje mjeseci sigurnih dokaza i činjenica da je ovaj val virusa tek malo intenzivniji od obične sezonske gripe i mora se smatrati mnogo bezazlenijim od, na primjer, infekcije gripom u 2017./2018. Sa 27.000 smrtnih slučajeva u Njemačkoj. Prema situaciji s podacima, mjesecima nije prijetila njemačka populacija od Covid-19.To mora biti razlog za povratak normalnom životu u Njemačkoj - životu bez ograničenja, histeriji straha i zaraze.

Sve češće viđamo starije ljude s depresijom, malu djecu i adolescente s teškom anksioznošću i poremećajima u ponašanju, ljude s teškim stanjima koji su se mogli izliječiti pravovremenim liječenjem. Primjećujemo prekide u međuljudskoj suradnji, histeriju i agresiju uzrokovane strahom od zaraze, sve je više bdijenja i denuncijacija ′ ′ pozitivnih žrtava briseva ′ ′ - sve to dovodi do neviđene napetosti i podjele stanovništva. Predvidiv je razvoj dodatnih teških hroničnih bolesti. Očekuje se da će ove bolesti sa svojim teškim posljedicama znatno nadmašiti moguću štetu od Covid-19 u FRG.

Stoga potpisnici pozivaju odgovorne za zdravstvenu zaštitu i politiku da izvršavaju svoje odgovornosti za ljude u našoj zemlji i odmah spreče ovaj prijeteći razvoj događaja. Zahtijevamo hitnu reviziju dostupnih podataka od strane neovisnog panela stručnjaka iz svih relevantnih specijaliziranih grupa i brzu provedbu rezultirajućih posljedica po ljude u našoj zemlji. Zahtijevamo da se odmah zaustave neučinkovite i možda čak štetne mjere protiv zaraze i da je masovno testiranje smisleno (npr. trenutno 1,1 milion testova nedeljno, od čega je 99,3% negativno, troškovi nedeljno: 82,5 miliona evra) koje će revidirati panel nezavisnih stručnjaka.

Zahtijevamo da pojačamo zaštitu rizičnih pacijenata i samo od njih, gdje svaka virusna infekcija može poći dramatičnim tokom - zdravoj, imuno sposobnoj populaciji nije potrebna zaštita mimo općih higijenskih i zdravstvenih mjera koje su poznate i dokazane generacijama. Djeca i adolescenti posebno trebaju kontakte sa virusima kako bi „oblikovali“ vaš imunološki sistem. Koronavirus je oduvijek postojao i postojat će i dalje. Prirodni imunitet je oružje protiv njega. S druge strane, pokrivač za usta koji traže političari nema čvrstu naučnu osnovu.

Pozivamo političare i predstavnike medicinskih profesionalaca da se suzdrže od svakodnevnih mašina za upozoravanje i strah u štampi i emisijama - to stvara dubok i neutemeljen strah kod stanovništva.

Bundestag ima dragulj. § 5 Ako je GSG utvrdio epidemijsku situaciju nacionalnog opsega Očito, uslovi za to više nisu ispunjeni. Stoga pozivamo članove Bundestaga da odmah povuku ovu izjavu i time prebace odluku i odgovornost za to tamo gdje im je mjesto: u ruke demokratski legitimnog parlamenta.
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414


za sve sociopate na ovom dijelu foruma , a ima ih brate
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ima li ovde zdrastvenih radnika, ili da su nekome u rodu, koji rade u kovid bolnicama, oni bi mogli nesto da nam kazu, po tom pitanju ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom