Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
To je bilo samo jedno pitanje....netreba mi nista.
Pozdrav
Автоматски споено мислење:


Objasni kako to mislis?
Jednostavno. Imaju liste koje rade na svim uredjajima. A te oganicene na stbemu ili win app su kao sto rekoh go q, ako zavisis od emu da bi gledao nesto sto treba da radi u savrsenom xstreamity a ne radi.
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Moje riječi iskrivljuju
Stavljaju u tuđa usta
Misle da su novinari,
Al šutim,popuštam......

Da li je riječ o ljubavi
il o nečem trećem
Svašta ljudi izgovore,
Razne ljude srećem.

Al nek se vesele,doći će im glave
Svak zasluži 5 minuta slave!

Dobro jutro dobri ljudi.Sritan praznik rada,neka ljubav i mir vlada.
Ugodan vikend.
 
Член од
1 мај 2020
Мислења
1
Поени од реакции
1
ovaj sf player je bas fino pomogo da stanu skoro sve liste preko stb- emulatora a sad su pocele da staju liste i u sf playeru , ne radi gradina ni bitka cak ni tvvijet ne radi više , sve ste usrali
 
Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
ovaj sf player je bas fino pomogo da stanu skoro sve liste preko stb- emulatora a sad su pocele da staju liste i u sf playeru , ne radi gradina ni bitka cak ni tvvijet ne radi više , sve ste usrali
Ne pisi gluposti,player je super i velika vecina lista radi,kao i gradina.A u STBu ne rade neke jer je zastita bolja i jedini koji prati te promene je salezli sa svojim SFVip playerom i zato na njemu skoro sve radi,a zasto kod tebe ne radi proveri svoj mac,pa onda pisi.Pozdrav 2020-05-01_100734.png
 
Последно уредено:
Член од
12 декември 2018
Мислења
172
Поени од реакции
254
Ja ne znam sta vi pisete da ne radi ,meni sve radi i u stb i u SF player ,ali bas svaka lista najnormalnije,Ja mislim da vi imate problem sa VPN. i geo lokatorom
 
Член од
14 март 2017
Мислења
57
Поени од реакции
160
ovaj sf player je bas fino pomogo da stanu skoro sve liste preko stb- emulatora a sad su pocele da staju liste i u sf playeru , ne radi gradina ni bitka cak ni tvvijet ne radi više , sve ste usrali
Nek' si se ti nama tek registrovao i odmah krenuo sa pljuvanjem, svaka cast. Iako sve radi i u sfvip i u stbemu, sta ima veze, bitno je opljunuti.

Srecan 1.maj radnici! :D
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
sve radi 99% listi u sfplayeru radi nema potrebe pisat gluposti to sto vam nerai lijepo provjrite mac ili u/p pa onda se lijepo izjasnite
 

Kajgana Shop

На врв Bottom