Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
31 јануари 2020
Мислења
130
Поени од реакции
89
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Член од
4 февруари 2020
Мислења
25
Поени од реакции
59
Hvala dobio sam prelijepe komentare na ono što sam napisao a i to jeste moje mišljenje. Jer svi mi odemo kod nekog Ante na more , kod Muje na ćevape kod slobodana da popravimo auto na burek kod albanca i oni su kao svi dobri ljudi. Pa naravno da jesu i mi smo svi . Bili bi čak bolji kad nebi slušali političare jer oni su plaćeni za to da pričaju stvari i koje nemisle jer boli njih ona stvar za narod koji zaradi 350 eura mjesečno i jedva kraj s krajom pokrije . Ti političari odu kući startaju stb emu pro nadju dobar portal mac aktivni prebace na eurosport gledaju djokovica kako prca francuza, spanca, rusa... i kažu on je majstor on je naš. Pa eto svi smo mi naši i majstori i dobri ljudi samo trebamo uviditi to i uzivati u životu jer nemamo ih stotinu ...
 
Член од
17 ноември 2013
Мислења
8
Поени од реакции
2
Dobro vece! Ima li neko stalker od radiokafica i poneki mac?
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
E sad ti BAS "moram" odgovoriti!Nekako se sve samo "namjestilo"!Ko i u zivotima nasim,pocesto!

Nije bilo davno kad si nam ti na Kajganu "doveo" Sahbaza.Onda neko dodade i ono "macja guza"!

Pa se ja onda prisjetio nekig drugih,(ali i drugacijih)vremena.I PRAVOG Sahbaza,mog druga,prijatelja,rahmetli Benjamina Filipovica!

Sa tugom u srcu,ali sretan i ponosan sto sam ga poznavao.(y)


A onda ti danas,"nicim izazvan",zapjevas:"Procvjetala bijela lala....!":jeeee::cuc:

Prijatelju moj!Tog 24.maja 1981.godine,na Marakani beogradskoj,skupio se silan narod.A u toj masi,i grupica vojnika,tadasnje armije.Medju njima,izmedju ostalih,i moja malenkost.I haj' pogadjaj...imas pravo triput,.....i moj tadasnji "ratni drug"...Benjamin Filipovic!Prosto da ne povjerujes,da se na stranicama jednog,u biti,IPTV foruma,u kratkom vremenskom intervalu,"povezu" neki ljudi,situacije,dogadjaji...U jednu malu,ali ne manje vaznu,epizodu.....serije zvane ZIVOT!

I da skratim:da samo znas,prijatelju moj,kako sam grlo poderao deruci se:"Rodjeni,rodjeni....!"Da mi je srce treperilo ko jasika,kad Mesa Bazdarevic krene s loptom.A da sam sudiji spominjao sve po redu,i musko i zensko,i staro i mlado,kad je svirao one "suhveli"penale!
I sve to,ne zato sto sam ti ja bio Velezovac,(izvini!;)),nego sto je tadasnjem vatrenom "pitaru",najvaznije bilo ...da Zeljo zijani!Jebes ga!:)

A onda se,bezbeli,moralo i zaliti .....Da se to grlo poderano malo "dezinfikuje" odredjenim "preparatima"!:pijani:

I da se poslije ima o cemu pricati.:roker:


https://www.radiosarajevo.ba/sport/nogomet/dan-kad-je-velez-osvojio-kup-marsala-tita/263450
Kralju , fenomenalno opisano ..samo onako kako može opisati covjek sa dušom , a to si ti sigurno ;)
A život kroji nevjerovatne priče , i krojit će dok je života ;)
Nešto sad kontam ..Benjamin rahmetli , vojska , ti ... hm...ma evo jedna za tebe ;)

ziv mi i zdrav bio :)

SARAJEVO LJUBAVI MOJA
 
Член од
4 февруари 2020
Мислења
25
Поени од реакции
59
Ja sam rodjen još za vrijeme jugoslavije i bila je to čarobna i fantastična zemlja. To će samo razumiti onaj koji je to vidio i okusom. A sad svi kao imaju svoje države i šta se dešava. Bosanci mrze herzegovce i ljude iz republike srbske jer su kao budale. Hrvati mrze dalmatince kao nisu oni pravi hrvati. Srbi ljude iz sandžaka i kosova šta će nam oni . Makedonci albance kao nek idu u svoju državu i čak ako su oduvjek tu. Crnogorci mrze crnogorce kao ništa nece da rade hehe itd. E jeli to bezvezno čak i kad su svi razdvojeni kao ne valjaju ni ovi koje imamo.
 
Член од
31 јануари 2020
Мислења
130
Поени од реакции
89
Член од
17 октомври 2019
Мислења
28
Поени од реакции
16
Ja sam rodjen još za vrijeme jugoslavije i bila je to čarobna i fantastična zemlja. To će samo razumiti onaj koji je to vidio i okusom. A sad svi kao imaju svoje države i šta se dešava. Bosanci mrze herzegovce i ljude iz republike srbske jer su kao budale. Hrvati mrze dalmatince kao nisu oni pravi hrvati. Srbi ljude iz sandžaka i kosova šta će nam oni . Makedonci albance kao nek idu u svoju državu i čak ako su oduvjek tu. Crnogorci mrze crnogorce kao ništa nece da rade hehe itd. E jeli to bezvezno čak i kad su svi razdvojeni kao ne valjaju ni ovi koje imamo.
Ma ništa to nije valjalo, samo se svi skupa pravili da je OK. Mrzilo se i prije. Takav prostor, mentalitet, koji qrac več je u pitanju, nigdje se tako ne mrzi i (ili ) ne voli kao na ovim prostorima. Mislim, ne valja ovo ni sad da se razumijemo, možda nekad i bude nešto od nas.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ma ništa to nije valjalo, samo se svi skupa pravili da je OK. Mrzilo se i prije. Takav prostor, mentalitet, koji qrac več je u pitanju, nigdje se tako ne mrzi i (ili ) ne voli kao na ovim prostorima. Mislim, ne valja ovo ni sad da se razumijemo, možda nekad i bude nešto od nas.
Balkanska slavenska plemena su sorta koja svako malo mora da se pokolju , pa ako nema više ˝onih˝ naći ćemo ˝naše˝koji nas ugrožavaju. No, odosmo u politiku...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom