Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Sadašnji neprikosnoveni Kralj Dreamboxa, a nekada prije u svoje vrijeme i videoteka , filmova za odrasle i čega sve još ne is back !!! :aplauz:
Legenda kaže da ne postoji evropski dreambox u koji on ušao nije, a da mu je Zgemma davale milione samo da se ostavi te svoje strasti , ali dobri duh Evrope koji bdije nad siromašnim drimovima i puni ih kvalitetnim listama na opšte čuđenje vlasnika istih nije se dao potkupiti .
Robin Hood modernog vremena , Njegovo Visočanstvo g- din Starbucks :cuc::cuc::cuc:
dadoxyyyyyyyyyyy najboljiiiiiiiiiiiii :aplauz: rasplakaces me :D
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.834
Stoji riba za šankom i ljušti votku, vide ovi okolo, može tu biti svašta, kao što je i bilo kad se dobro popilo.sutradan ista slika, pita konobar curu,:Votka?, neću ,uzet ću vinjak, primetila sam da me od votke boli mica. (stari štosovi by Ja) ;)
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Ja kad god udjem u selo ti pocnes da lajes.
Nesmeta ti ovaj sto propagira ustastvo ?
Na to niko nereaguje,nikom nesmeta.
Ja kad napisem da su u kafani zabranili alkohol , ni to ti nesmeta,islamizacija u Bosni.
Ni to ti nesmeta?
Samo ti smeta kad ja nesto napisem.

Ovde je zabranjeno da se napise
MAC
nego moze sano
Severna MAC
пријателе за ова ,се ладеше........
па затоа не филозофирај многу,,дека за некакви лајкови,,,,,,,,
сакаш да провоцираш......па одговарај си за последиците
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
To sto je napisano gore ,sve je bilo istina.
to sam coveku odgovorio na njegovu neku prozivku.
I zbog toga napisanog banovao si me na 7 dana.
OK tvoja volja.

A ovo danas sto sam pisao samo sam odgovorio onima kojima nisam mogao da odgovorim ovih 10 dana jer sam bio banovan , a oni su pisali posle bana da
Starbucks1
od mene dobija lajkove , i da pisem Turski na na Turskom sajtu i jos svasta nesto da nenabrajam sve .
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Danas sam mislio pisati kad će ta kazna isteći za tebe , intuicija valjda ..dugo si bio odsutan ..ko da ti je OZNA sudila :D
kako si krenuo i dobar drim ces dobiti od mene :D
Автоматски споено мислење:

To sto je napisano gore ,sve je bilo istina.
to sam coveku odgovorio na njegovu neku prozivku.
I zbog toga napisanog banovao si me na 7 dana.
OK tvoja volja.

A ovo danas sto sam pisao samo sam odgovorio onima kojima nisam mogao da odgovorim ovih 10 dana jer sam bio banovan , a oni su pisali posle bana da
Starbucks1
od mene dobija lajkove , i da pisem Turski na na Turskom sajtu i jos svasta nesto da nenabrajam sve .
ovo ti je dupli lajk od mene, samo da znas :D
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Starbucks1
nemas lajk za taj post drugi na gore gore


za ovaj zadnji sijem palac imas 3 lajka
 
Последно уредено од модератор:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
To sto je napisano gore ,sve je bilo istina.
to sam coveku odgovorio na njegovu neku prozivku.
I zbog toga napisanog banovao si me na 7 dana.
OK tvoja volja.

A ovo danas sto sam pisao samo sam odgovorio onima kojima nisam mogao da odgovorim ovih 10 dana jer sam bio banovan , a oni su pisali posle bana da
Starbucks1
od mene dobija lajkove , i da pisem Turski na na Turskom sajtu i jos svasta nesto da nenabrajam sve .
значи продолжуваш да филозофираш????????????или да мудруваш?
а подолу текстот не го образложи,,,,?дека овде само северна маc ,можело да се напише??????
.гледам и некакви билборди повторно поставуваш?
слободно само продолжи да мудруваш!!!!!слободно....
 
Последно уредено:
Член од
8 ноември 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.032
Pozdravljam sve na forumu a administratora bih zamolio da mi kaze zbog cega sam udaljen (banovan)sedam dana sa foruma jer stvarno neznam pa da nebih napravio ponovo gresku
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Pozdravljam sve na forumu a administratora bih zamolio da mi kaze zbog cega sam udaljen (banovan)sedam dana sa foruma jer stvarno neznam pa da nebih napravio ponovo gresku
уште кога беше баниран,самиот ситем ти испрати порака,,,а ти можеше да одговориш,или прашаш
зошто објавуваваш јавно мак адреси????????
 
Член од
19 декември 2018
Мислења
27
Поени од реакции
4
Pozz drugari, jel moze mi neko u pp objasnit kako se moze vidjet je li i kada je neka mac lista zadnje koristena??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom