Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
На сите сервери од Cobra и Geni на ни еден мак немам слика,,, која промена ја имаат направено,, геоблокада или нешто друго????
 
Член од
24 ноември 2007
Мислења
166
Поени од реакции
101
Imam ja jedan android tv i dva android box-a na 2 druga 2-tv. Javlja se problem da nakon nekog vremena 20-30-40-60 minuta rada stb emu pro jednostavno napravi crni ekran i moram ili menjati kanale (sta je relativno brzo i OK) ili ako i to nece,moram na stb profil praviti reload pa trazenje kanala i tako sto ide dosta vremena. Dok sa perfect player-a kojeg imam isto tako svuda, to se ne dogadza. (pricamo za isti tv kanal,jedno vreme sam imao m3u i mac sa istog servera i opet tako je bilo).

Sada sam probao tako da vlc bude default player u stb emu (jer ga ima svuda). Prije probao ijk i exo player - isti problem opet.

Da ne znate mozda neki drugi program za android koji bi bio kao stb emu (portal i mac) za gedanje iptv.

Ili neko da objasni kako podesiti stb emu pro da se ovaj problem sa crnim ekranom kod gledanje tv nestane ili minimizira (probas sam sve sto sam pronasao na internetu)
 
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
202 bez skenera ;-)

Od tih 202 nekih 30-ak radi fantasticno. Brzina-25mbps, Firestick i StbEmu Pro.
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Ajmo mala pomoc ko je voljan da bude od koristi...:) Nasao sam jedan server i nadjem na njemu jedan dio Mac adresa. Medjutim kanali preskacu u VLC-u fijuuuuuu dok na STB emu mi javlja gresku prilikom startovanja gdje navodi URL bez porta dok ga ja tacno upisem. Ne znam koji je server ali IP se vidi iz screenshot-a. Evo i link:

Expire: = September 10, 2020, 7:54 pm | URL = 91.208.115.115:25461/get.php?username=Q1dby9rX3E&password=p6Ol7jhoIL&type=m3u
Mac ne postavljam posto je zabranjeno a na PM ga saljem ako bude od pomoci... Hvala unaprijed...;-)
 
Член од
20 ноември 2017
Мислења
30
Поени од реакции
66
Imam ja jedan android tv i dva android box-a na 2 druga 2-tv. Javlja se problem da nakon nekog vremena 20-30-40-60 minuta rada stb emu pro jednostavno napravi crni ekran i moram ili menjati kanale (sta je relativno brzo i OK) ili ako i to nece,moram na stb profil praviti reload pa trazenje kanala i tako sto ide dosta vremena. Dok sa perfect player-a kojeg imam isto tako svuda, to se ne dogadza. (pricamo za isti tv kanal,jedno vreme sam imao m3u i mac sa istog servera i opet tako je bilo).

Sada sam probao tako da vlc bude default player u stb emu (jer ga ima svuda). Prije probao ijk i exo player - isti problem opet.

Da ne znate mozda neki drugi program za android koji bi bio kao stb emu (portal i mac) za gedanje iptv.

Ili neko da objasni kako podesiti stb emu pro da se ovaj problem sa crnim ekranom kod gledanje tv nestane ili minimizira (probas sam sve sto sam pronasao na internetu)
Slicna stvar je bila i kod mene dok nisam odstiklirao dve stavke..
20191208_164941.jpg Screenshot_20191208-164832_StbEmu (Pro).jpg Screenshot_20191208-165747_StbEmu (Pro).jpg
 
Последно уредено:
Член од
21 октомври 2016
Мислења
65
Поени од реакции
51
Jel možda netko zna koju torrent stranicu gdje se mogu skinuti naši sinkronizirani crtići ? Hvala
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
57
Поени од реакции
109
Ako može neko da mi na PP pošalje drimboks nastavke za SKY UK sportske kanale, bio bih mu veoma zahvalan.
Imam neke, ali nešto neće niti jedan da se otvori, dok se BBC kanali najnormalnije otvaraju.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009

Kajgana Shop

На врв Bottom