Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 октомври 2009
Мислења
38
Поени од реакции
9
Decki gledam deka nema na forumov za Plex podforum pa mozebi ne e mesto tuka da objavam (se izvinuvam).
Imam plex server hostiran na VPS bla bla bla :) za svoja dusa pa ako nekoj koristi ili saka da koristi neka se javi mislam dkea okolu 10-na ljuge kje moze da izdrzi. Samo ve molam bez transcode t.e kolku sto razbrav od dosegasnoto citanje moze da se koristi na andorid box telefon itn.. nekoi TV-a koi ne baraat transcoding... Imam Baza so okolu 500 filmovi momentalno i serii se razbira so prevodi MK, SRB, CRO, DE, ITA, SPA, FR kolku sto uspevam da najdam :). Racno se vnesuvaat taka da 95 % od titlovite se sinhronizirani.
Koj Saka neka pise se aktivira samo so kod :)
Pozdrav
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
416
Поени од реакции
502
Mi
trebam pomoć u vezi instalacije stb aplikacije na samsung smart tv ,

skinuo aplikaciju , dobio trial verziju 7 dana i pokusavam preko sajta smart-stb.net ubaciti sve što treba ali nemam tamo nikako opciju za mac adresu , samo ID tv-a i Url ...
kad ubacim cijeli url sa mac adresom onda mi blokira aplikacija, kaže mi da sam blokiran od strane providera..
Neradi to na taj način,jedino legalno da platiš listu i pošalješ mac davatelju usluge.Tad će raditi!
 
Член од
6 септември 2019
Мислења
119
Поени од реакции
49
Decki gledam deka nema na forumov za Plex podforum pa mozebi ne e mesto tuka da objavam (se izvinuvam).
Imam plex server hostiran na VPS bla bla bla :) za svoja dusa pa ako nekoj koristi ili saka da koristi neka se javi mislam dkea okolu 10-na ljuge kje moze da izdrzi. Samo ve molam bez transcode t.e kolku sto razbrav od dosegasnoto citanje moze da se koristi na andorid box telefon itn.. nekoi TV-a koi ne baraat transcoding... Imam Baza so okolu 500 filmovi momentalno i serii se razbira so prevodi MK, SRB, CRO, DE, ITA, SPA, FR kolku sto uspevam da najdam :). Racno se vnesuvaat taka da 95 % od titlovite se sinhronizirani.
Koj Saka neka pise se aktivira samo so kod :)
Pozdrav
mozeli cod hvala unapred poz..
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Sto si zapeo toliko da ce da crkne? Nema garancije da ti neki box nece crknuti, pri tome crkne sti stick i ti ga reklamiras i dobijes novi. Meni je jedan crkao ali mi se ne isplati da saljem i menjam jer mi se ne cima drug iz Nemacke i zbog toga. Osim toga ja sam ga otvarao pa ga ne bi ni primili. Ima ljudi koji godinama koriste stick i nije im crknuo.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Mozda je covjek mislio da stick brze crkava jer je konektovan direktno u tv,od njega dobiva struju i gasi se sa gasenjem televizora,znaci prisilno...
 
Последно уредено:
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Mozda je covjek mislio da stick brze crkava jer je konektovan direktno u tv,od njega dobiva steuju i gasi se sa gasenjem televizora,znaci prisilno...
To su stare verzije sticka, nove idu u struju na punjac, mozes i te na tv direktno preko usb-a. Mozda je moj zato i crkao, nisam voleo da bude upaljen mesec dana ali vidis verovatno si u pravu za to nagko gasenje. Kad stigne novi ide u struju..

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
21 ноември 2018
Мислења
31
Поени од реакции
38
To su stare verzije sticka, nove idu u struju na punjac, mozes i te na tv direktno preko usb-a. Mozda je moj zato i crkao, nisam voleo da bude upaljen mesec dana ali vidis verovatno si u pravu za to nagko gasenje. Kad stigne novi ide u struju..

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Za nove FIRE Tv treba napajanje ali ima mogucnosti i u TV da se napaja pomocu usb utora ili direkt u struju ovisi o tv-u i jacini usb portova.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Svaki moderniji TV danas ima Bar jedan USB od 5V koliko je i potrebno za Amazon Stick, ne prave ih oni bez razloga da se napajaju na 5V, dal ces ti na struju sa adapterom i da ti radi non stop, ili na USB na tv i da se gasi sa TV-om to je tvoja stvar

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 

Kajgana Shop

На врв Bottom