Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Ti stvarno nemas pojma pravis se bitan a nista ne znas ilijao.. imas najmanje 10 nikova ovdje molis za liste na svih 10 nikova i kad ti JA ne dam adekvtan Info na tvoje pitanje ti pljujes po meni nakacis se kao buva na G ....o dokazi postoje ...zato miran .... svakom svoje najbolje tako i meni Total tv i nemas bas nikakvo pravo da pljujes po Totalu dal ti se Total i Nova S dopadaju ili ne zadrzi za sebe ajde vise... napisi nekad nesta pametno ... izvinjavam se ali morao sam na ovaj nacin da odgovorim jer po ko zna koji put me dotican ovako proziva a razlog je ... nije dobio info za odredjene stvari kako se gledaju itd......
Pozdrav
Glupi ste kad verujete u te druge profile. I iskreno imam sve. ideš na lađenje slikar. I iskreno naučio sam šta sam želeo i bez tvoje sebičnosti. I to što je neko od prvog novembra najavljivao ne znači da su i prvi imali.
 
Последно уредено:
Член од
10 ноември 2019
Мислења
23
Поени од реакции
14
Vip je sranje na svakom forumu. Ljudi ne kapiraju da to samo pravi podele, a sve sto je u VIP izadje iz njega kad tad. Na netu se ne moze nista sakriti

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Pa da naravno sve si u pravu... mozes sad da kazes da su lise radile 1 sekundu... bitan je Gest da sam ti poslao kako sam od sebe liste i one za koje si me zamolio da ti posaljem to se broji...e da i 2014-te si dobio liste itd....

Pozdrav
sota, znamo se ti i ja, zato ne bih o tome (ti mora da si uvek u pravu) ;)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Glupi ste kad verujete u te druge profile. I iskreno imam sve. ideš na lađenje slikar.
Eto sota ti lipo napisao smaras vise i nisam znao da su na kajgana curice koje gledaju serije heheheh jebo vas serije primite se zuje i konobarice radije hahahah to je zivot nabit cete svi 150 kg i ode zivot u krasni k.....
Автоматски споено мислење:

sota, znamo se ti i ja, zato ne bih o tome (ti mora da si uvek u pravu) ;)
Mi stari clanovi sa preko 1000 postova smo ti uvijek u pravu mi smo starosjedioci ovdje i tako ti to u zivotu
 
Член од
14 октомври 2019
Мислења
68
Поени од реакции
54
Pa da naravno sve si u pravu... mozes sad da kazes da su lise radile 1 sekundu... bitan je Gest da sam ti poslao kako sam od sebe liste i one za koje si me zamolio da ti posaljem to se broji...e da i 2014-te si dobio liste itd....

Pozdrav
Nista mi nije jasno . Nikoga ne napadas, cinis ljudima , a opet se mnogi okomili na tebe.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Eto sota ti lipo napisao smaras vise i nisam znao da su na kajgana curice koje gledaju serije heheheh jebo vas serije primite se zuje i konobarice radije hahahah to je zivot nabit cete svi 150 kg i ode zivot u krasni k.....
Hranim se zdravije od tebe i vodim zdraviji život od tebe. Pa šta ako volim da gledam dobru seriju, prestani da se mešaš i da pametuješ.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Eto sota ti lipo napisao smaras vise i nisam znao da su na kajgana curice koje gledaju serije heheheh jebo vas serije primite se zuje i konobarice radije hahahah to je zivot nabit cete svi 150 kg i ode zivot u krasni k.....
Автоматски споено мислење:


Mi stari clanovi sa preko 1000 postova smo ti uvijek u pravu mi smo starosjedioci ovdje i tako ti to u zivotu
Samo se Interu mogu zahvaliti za brdo dobrih lista koje mi je poslao, ali zato mu zameram mnoge druge stvari ! ;)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Samo se Interu mogu zahvaliti za brdo dobrih lista koje mi je poslao, ali zato mu zameram mnoge druge stvari ! ;)
I ja sam brdo posiljao i sve stalo drugi dan a gle sad cuda rade po 2 i vise mjeseci od vise konekcija pa do drugih i nisu ove skinute sa maceva jokk a rade na stotine hahahha a prije sve to stalo cim sam presledio a sad ljudi gledaju u miru i uzivancija
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
ovi koj pokupil iz ruse hehehe, a pamtis li kad je otvoril neka tema na SF gde samo on je stavljal liste iz internet za sve ostali je bilo zakljucano.Da nije bilo ovi VIP ostal bi bez jedna lista,
Ti prednjacis.. dobio si pedalu na svim forumima pretvorio si se u bananu :D :D cak si imao Nick na SF "Magarac" da te ne prepoznaju :D pa ti ni to nije upalilo e sad... oonomad si me zamolio da te primim na Skype sto sam i uradio.. kako su dani odmicali skonto sam da se tebi ne moze vjerovat jer sto dobijes objavljujes u javnost... jedne prilike bilo ti potrebni bugari na udp koje ti ja nisam dao naravno sa razlogom i tad sam te delete sa Skype..
I sta si ti radio? Isao si po forumima i registrovao se sa Nick @Sota Pljuvao ljude u moje Ime da misle da sam to ja na sultanovic forumu si pisao da sam ja hitlerovac i ustasa i mnogo toga bezobraznog pa nek mi sad ljudi zdrave pameti i zdravog mozga kazu koliko je to pametno ili bolesno? Covjek zdravog razuma ovako nesta kao Pifi nikad nece pisati u javnosti i vrijedjati bilo koga zbog obicne liste.. ni jedna jedina rijec od mene napisana nije izmisljena tj. Laz..

Pozdrav
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
Senke.nad.Balkanom.2.2019.KOMPLET.720p.WEB-DL.x264-BD4YU
Kod:
2.0 Gb // 12.15 Gb / 10 epizoda
*Linkovi se mogu kombinirati
Password: warezhr.org
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
sota, znamo se ti i ja, zato ne bih o tome (ti mora da si uvek u pravu) ;)
Ne..ja samo pricam istinu desavanja u ono vrijeme .. sto kazes samo se mozes interu zahvalit? Zaboravio si SF i odredjenu temu ili? U toj temi si imao sve kao pocasni clan u kojoj si nicim izazvan pljuvao po meni dok ja jednog dana nisam krocio u tu temu i sve procitao .... dokaze i Dan danas imam... e sad ... vas par ste banovani pa ste meni pripisivali to banovanje sa kojima ja nemam nista NE perem sebe jer vam je dokazano ko vas je banovao naravno sa razlogom.. ja kog sam banovao i danas nemam problem da kazem.... to su istinite cinjenice ko vjeruje ko ne nebitno samo je bitno da sve sto sam napisao mogu i da dokazem i u tom svemu sa vase strane meni ucinjeno ja vas nisam prozivao u negativnom kontekstu tu se razlikujemo.. stavljam . A vi sad pisite sta zelite... toliko....

Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom