Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
2 март 2018
Мислења
272
Поени од реакции
329
Znaci ovako, nahvalio si ga da ti dao listu na 5 konekcija, a sad trazis macove za server od istog lika koji ti dao tu listu na 5 konekcija da gledas na mufte iako lik ispao korektan prema tebi.. A s druge strane ako ti da password ti ces isti dati tom liku koji ce da pogasi te macove.. Divno :D Ipak mislim da ces ostati i bez te liste sad, bolje da si cutao
Jbg nisam ni znao da se radi o toj listi.....nisam toliko upucen u ta imena ....ja mislijo nesto novo al nema veze ako je to sto imam onda mi ne treba i izinite na pitanju


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Na Kajgani tišina mrtva, tek poneki postić cijeli dan. Ali brate čim se nešto dijeli, svi online (i ja među njima) :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
5 февруари 2019
Мислења
45
Поени од реакции
72
Još jednom veliko hvala svim ljudima koji podijele liste nama manje vičnima koji neznamo da si ih sami izvadimo.
Meni osobno ne treba lista od gradine jer mi određeni članovi foruma, a da ih posebno ovdje ne imenujem, dali neke liste pa imam što da gledam, a ionako ne gledam preko stb emu, već samo preko siptva, pa čemu da uzimam nešto da kod mene ne bude iskorišteno, a netko drugi je mogao to gledati umjesto mene i biti sretan radi toga.
Neka čim više ljudi gleda i da bude čim manje bezrazložnih prepirki na ovom forumu.
Velik pozdrav svim ljudima dobre volje.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom