Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 јануари 2018
Мислења
529
Поени од реакции
1.526
Šalji obavezno alat da počnemo svi javno da postavljamo sve pa da jednom završimo priču....
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
Hehehe, alate i skripte dobili samo osobe od "povjerenja", dakle sam sebi je slao jer samo sebi vjeruje. Čudo da su sve to novi nickovi koji dobiše pm, brzo su postali ljudi od povjerenja.
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Ociti primjer balkanaca, daj mi, daj samo meni... pa ljudi moji zar pojedini ne postavljaju dovoljno listi, zar ne salju liste na PP. Zasto treba imati po 10-ak listi kad se samo jedna gleda po nekoliko sati dnevno. Ne mogu da vjerujem koja pohlepa vlada u svemu na nasim prostorima ali sto se mogu nasmijati pojedinim komentarima...zato vrijedi biti na kajgani, j..es tv i liste ponekad...;-) Zivi i zdravi bili, sto vise oksigena u plucima imali i manje se nervirali zbog francuskih kljuceva, gidora, motofleksa i ostalog alata...;-)
 
Член од
24 август 2019
Мислења
18
Поени од реакции
19
@International1 dzaba se trudis nemozes ti naskoditi pravom Interu on je za tebe Bog
Nije ti on bog on je izgubljena dusa bez smisla za zivot
Автоматски споено мислење:

Hehehe, alate i skripte dobili samo osobe od "povjerenja", dakle sam sebi je slao jer samo sebi vjeruje. Čudo da su sve to novi nickovi koji dobiše pm, brzo su postali ljudi od povjerenja.
Ti si moj neda tebi
 
Член од
19 декември 2018
Мислења
27
Поени од реакции
4
ako ima alata moze I meni u pp.. ako ne imam neke dobre servere pa molim da mi neko javi u pp da moze da to skenira .. hvala
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
Ti si moj neda tebi
[/QUOTE]
Hehehe, a koje gluposti, po čemu tvoj? Nisam niti mislio da mi netko nešto pošalje, da je od riječi kao što nije javno bi tu to objavio i gotova priča, ovako je to samo čisto zaj... ljudi ovdje na forumu, bez ikakvog smisla.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom