Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.084
Ma kurac je on kralj kralj smo mi sta smo ga budale filali sa alatima i listama 6 godina ,na tisuce listi sam mu iskenirao samo 14000 refundo ma bolje da ne nabrajam jer mi muka kad se sjetim sa kojom budalom sam provodio dane i dane na skype sva sreca pa doso kraj.Evo ja javno priznajem da sam budala sta sam se sa tim idiotom to je osoba koja ne preza ni za cim kakvi prijatelji kakvi drugari za alat i listu bi si i guzicu sam sebi poliznuo.Sve je dobivao na tacu sve samo dugmice je stiskao.Da zna koliko sam mu namjestao usera sta su mu lajkali klanjali se mu ma pola kajgana je bila moja masinerija da odovoljim tom jebivetru.Mali Banovac je posten decko nije iskvaren i ako mu sta das taj zna cuvat od razliku ovog jebivetra koji je oko sebe zaduzio dosta ljudi davajuci im alate evo ilija ovdje sta se busa isto dobio od njega i zato mu se sad moraju klanjati.Intera smo stvorili mi budale koji smo odradivali veliki dio posla da bi se on nazvao kraljem gluposti.Pametnije bi mu bilo dase posveti jos malo ovom zivotu sta ga ima jer ja mislim da je ta osoba izgubljena i vremenu i prostoru sa ovim listama.
vjerujem ti,i 100% sam siguran da on nije znao ni listu iz dreamboxa uzeti a da mu neko nije ni to podobro morao pojasniti.Jedan lazov i prevarant,koji je na prevaru dobio login pass za server od mene i nestao,i tako je vjerovatno radio sa svim glupanima koji su mu vjerovali kao ja.A i ilija kojeg pominjes,dupelizac br 1.
 

amos

Outstanding Сasual Dating - Verified Women
Член од
11 октомври 2016
Мислења
72
Поени од реакции
43
Braca MAKEDONCI SRBI HRVATI BOSANCI I ostali...
budite ljudi pre svega !!!!! sve je prolazno u zivotu
trazim jednu listu na pm....
THANKS HVALA BLAGODARAM :)
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
vjerujem ti,i 100% sam siguran da on nije znao ni listu iz dreamboxa uzeti a da mu neko nije ni to podobro morao pojasniti.Jedan lazov i prevarant,koji je na prevaru dobio login pass za server od mene i nestao,i tako je vjerovatno radio sa svim glupanima koji su mu vjerovali kao ja.A i ilija kojeg pominjes,dupelizac br 1.
Ajde be prestani vise da seres,taman se smirija strastite i temata pocna u normala da se vraca i ti so toa debilsko ponasanje pak pocnuvas.
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
nakon pomnog dubokoumnog razmišljanja više mjeseci pijući umjerene količine domaćeg finog malinovca koji radi moja žena dokučio sam nedokučivo zahvaljujući ovom divnom forumu i ovim divnim ljudima, vi divni ljudi svi vi ste dali dali odgovor na pitanje zašto imamo najbolje sportaše na cijelom svijetu ,pa zbog nas samih ,mi uvijek želimo više ,jače bolje od drugih i ne biramo ponekad sredstva ,znači to je u našim genima to jebeno natjecanje,veliki pozdrav svim ljudima na ovom forumu i onima koji to nisu,uzdravlje :pijani:
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
zaobidji me u sirokom luku
Slusaj nemam nisto protiv tebe ,celta mi bese da ne pocnat pak raspravii i navredi.Dosta se iznacitavme gluposti i takvi raboti.Ajde potrudete se pak temava da ja pretvorite u raspravii i navredi za toa site ne biduva ,ako ne ne biduva za iptv listi
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom