Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Nisam verovao ali doslo je i do toga i to bas ovde.
Mala retrospektiva njvecih ratova u Europi.
Rimsko carstvo od Rima pa sve do Egipta. 1, 2, 3 i 4-ti krstaski ratovi. Karlo Veliki. Napoleon Bonaparta. Prvi i drugi svetski rat.
Sta je zajednicko? Zajednicka je nasoka napada, odnosno relacija Zapad → Istok.
Koji je razlog, mozda religija ili sta ja znam.
Ti @ilince imas to u sebi, mislim na "relaciju". Verujem da bi ti pobio sve sto nije hrvatsko. Ti si ono sto je zeljko rekao izvor zla, pakosti i mrznje.
Kako da imas neki ugradeni cip u mozgu ili je to neki gen nacionalizma.


A ja samo zelim jedan onakav instrument gibson j200.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ovo na sve liči samo na ono što bi trebalo ne. Prije par dana se vodila diskusija (ma da je diskusija pa ok nego je krajnji primitivizam) o Titu, ustašama i ostalim avetima prošlosti. Tad je trebala administracija sasjeći u korjenu takve priče. Ljudi ako vam je lepše na nekom drugom forumu idite tamo, ostavite ove ljude na miru. To stalno pozivanje negdje drugdje i reklamiranje je poprilično bijedno. Ovde sam par godina i nikad ne napišem gdje sam neki VIP a kamoli da reklamiram. Tamo negdje gdje sam ja VIP ima 50-60 ljudi svih nacionalnosti i ovakve diskusije nikad nisu vođene i neće biti. Svima želim ugodno popodne.

700 clanova:angel::angel::angel::angel::angel::angel:
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Nisam verovao ali doslo je i do toga i to bas ovde.
Mala retrospektiva njvecih ratova u Europi.
Rimsko carstvo od Rima pa sve do Egipta. 1, 2, 3 i 4-ti krstaski ratovi. Karlo Veliki. Napoleon Bonaparta. Prvi i drugi svetski rat.
Sta je zajednicko? Zajednicka je nasoka napada, odnosno relacija Zapad → Istok.
Koji je razlog, mozda religija ili sta ja znam.
Ti @ilince imas to u sebi, mislim na "relaciju". Verujem da bi ti pobio sve sto nije hrvatsko. Ti si ono sto je zeljko rekao izvor zla, pakosti i mrznje.
Kako da imas neki ugradeni cip u mozgu ili je to neki gen nacionalizma.


A ja samo zelim jedan onakav instrument gibson j200.
Moram ti odgovoriti, ti nemozes znati sta ja imam u sebi, takve optuzbe su samo dokaz kakav si.Normalno ne komuniciram sa takvim retardima nakon onakvi psovki ali neostajem duzan nikome pa ni Tovaru kao sto si ti.
Neznam kakve veze imaju ti ratovi koje ti spominjes ili bilo sta sto nabrajas, a koga bi ja ubio kako ti kazes, to je psihicka bolest. Mozda nije kasno da posjetis kakvoga Psihijatra, i kunem ti se da cu zbog tvojih psovki tebi napraviti samo takvu reklamu na internetu i da ce ti prodaja porasti, i jos jednom te molim, zbog tebe samoga, Potrazi strucnu pomoc, za rijeci kojima si me opiso se moze i tuzba napraviti, zato ocekujem javno izvinjenje od tebe dok nije kasno.
 
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Za ove sto postavljaju slike polugolih muskaraca,i kojima je "supak" omiljena rijec u njihovom siromasnom vokabularu,imam dvije vijesti.Jedna je dobra,a druga losa.
Evo prvo losa:
ovo IPTV ni slucajno NE ZNACI:
Iskljucivo
Pederi
Transseksualci
Voajeri.
Ovo ipak nije forum za vas.
Ali ima i dobra vijest:
Sanker na plazi gdje upravo pijem svoje Ozujsko,inace dugogodisnji LGBT aktivista,rado bi vas upoznao.Iskljucivo zbog "skeniranja".Kaze da ima dobar "alat",a za sve drugo bi se dogovorili.
Znaci,da ponovim:OCIGLEDNO nemate sta traziti na Kajgani.Uglednom makedonskom,exyu,balkanskom..i sire,forumu.
Smrt fasizmu.
I pozdrav svim normalnim forumasima.
Amen.
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Za ove sto postavljaju slike polugolih muskaraca,i kojima je "supak" omiljena rijec u njihovom siromasnom vokabularu,imam dvije vijesti.Jedna je dobra,a druga losa.
Evo prvo losa:
ovo IPTV ni slucajno NE ZNACI:
Iskljucivo
Pederi
Transseksualci
Voajeri.
Ovo ipak nije forum za vas.
Ali ima i dobra vijest:
Sanker na plazi gdje upravo pijem svoje Ozujsko,inace dugogodisnji LGBT aktivista,rado bi vas upoznao.Iskljucivo zbog "skeniranja".Kaze da ima dobar "alat",a za sve drugo bi se dogovorili.
Znaci,da ponovim:OCIGLEDNO nemate sta traziti na Kajgani.Uglednom makedonskom,exyu,balkanskom..i sire,forumu.
Smrt fasizmu.
I pozdrav svim normalnim forumasima.
Amen.
A ti pijes sa njim pivo, znaci poznajes ga, pazi rupče ma supce
 

Kajgana Shop

На врв Bottom