Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.433
e aj Ti meni Sale objasmi kako iz obićnog xxxxxx/c/ ili xxxxx:yy/stalker_portal/c/ sa znanim MAC izvučem liniju za VLC, ubija me bluestack i NOX (slab PC. Zaključao si se ko Šeherezada. Pošalji tut. u pp ako smeš. Poljubac za kraj.
Mogu i ostali prijatelji i neprijatelji uzeti učešća u ovoj psini,ako imaju gud vil i ideja.
Lepo Pozdrauljeni
nisam naivan, moje su nade u hepiend verilow, što jes .jes
Toa e SF alat, no ovoj pat nema da bide javno. So pocit kon cela ekipa, ne e kolegijalno jas da delam.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Toa e SF alat, no ovoj pat nema da bide javno. So pocit kon cela ekipa, ne e kolegijalno jas da delam.
Sad pogledaj tamo ... za nepune 2 minute 15 lista sam iskenirao od gradine ;) sad ce ih stavim uz sliku kao dokaz ;)
Zaboravio da kazem .. na onaj drugi nacin ne na taj tvoj ;)
Pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
16 февруари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.182
Uzivaj, sve se može reči...ovo je forum za sve...(malo sam se zezao, ništa zlonamjerno)
placeb jeli ti radis ili si na godisnjem odmoru? Ako radis bogami ja cu reci sefu kako si ti stalno ovdje prisutan. Nista neradis mogo bi dobiti otkaz, sta da mi pemzije (novaca) dobijemo ako vi radno sposbni neradite haha
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.118
placeb jeli ti radis ili si na godisnjem odmoru? Ako radis bogami ja cu reci sefu kako si ti stalno ovdje prisutan. Nista neradis mogo bi dobiti otkaz, sta da mi pemzije (novaca) dobili ako vi radno sposbni neradite haha
E moj prijatelju...Kao ja šta radim i svi VI da radite....hehehe...

Pozdrav i lijep i ugodan vikend, my friend...
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.118
Ovi od SF svakodnevno iznenađuju... sve imaju...bolji su i od NASA...
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
panelrazarac

To nije hvalisanje ;) samo dokaz kako se mogu na brzinu nac user/pass liste npr gradina i ostale za par minuta ;) mislim da nema potrebe za prozivanjem na pogrdan nacin ;) ja do sad nisam ovako prema tebi nikad odreagovao bilo sta da si napisao kao primjer par tisuca lista od jednog servera imas i sta ? dal sam ja morao da budem vulgaran ? naravno da ne ... to sa jednog servera po tisucu lista si napisao xxxxxxxx puta i ni jednom te nisam prozvao na pogrdan nacin zato smatram da ni ti mene nebi trebao na taj nacin da prozivas ... u medjuvremenu 39 lista gradine sa user i pass iskenirano i jos se skenira ;) budi covjek i iskuliraj

Pozdrav za tebe
 
Последно уредено:
Член од
5 октомври 2016
Мислења
34
Поени од реакции
149
Sad pogledaj tamo ... za nepune 2 minute 15 lista sam iskenirao od gradine ;) sad ce ih stavim uz sliku kao dokaz ;)
Zaboravio da kazem .. na onaj drugi nacin ne na taj tvoj ;)
Pozdrav
Za 2 minuta nadjes 15 liste i hvalis se javno, a kad te covek lepo zamoli za jednu listu ili mac adresu na pp tesko ti da posaljes, sta vise cak i ne odgovoris?... bravo Sota hvala bas si dobar covek, vidi se!!!
 
Последно уредено:
Член од
5 јуни 2017
Мислења
44
Поени од реакции
73
Za 2 minuta nadjes 15 liste i hvalis se javno, a kad te covek lepo zamoli za jednu listu ili mac adresu na pp tesko ti da posaljes, sta vise cak i ne odgovoris?... bravo Sota hvala bas si dobar covek, vidi se!!!
Marko08 nemoj ovo da shvatiš lično,al nakon ovakve negativne konstatacije o @Sota,osjećam potrebu da ja iznesem pazitivno iskutsvo sa istim,kad god sam ga nešto pitao uvijek mi je dao pojašnjenje.
Ipak nije baš sve tako crno kako se želi nalijepiti etiketa za kolegu @Sota.
(p.s.Marko08 ništa lično)
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Za 2 minuta nadjes 15 liste i hvalis se javno, a kad te covek lepo zamoli za jednu listu ili mac adresu na pp tesko ti da posaljes, sta vise cak i ne odgovoris?... bravo Sota hvala bas si dobar covek, vidi se!!!
Sve u svoje vrijeme druze... sta mislis da ja ovdje provodim svakodnevno 24h da odgovaram na Pm? Kad imam vremena odgovorim kad nemam ne ... nisam duzan nikome nista ako zelim ocu ako ne necu e sad... nekad sacekam namjerno reakciju doticnog kao sad npr kod tebe da vidim kako se ponasamo u ovom slucaju ti tad shvatim na osnovu komentara kao sad ovaj tvoj da nisi zasluzio listu mada ... mogu da ti posaljem i poslat ci ti sad .. imamo jos onih koji zele svasta nesta da znaju pa me preko Pm pitaju sta i kako e kad ne kazem kako onda svaki negativan komentar meni upucen doticni lajkuju ccccccc svasta ali ja ne iznosim ko sta i kako zadrzim za sebe i iskuliram ....

Mogao si napisat sasvim normalno Sota kontaktirao sam te na Pm ajd pogledaj kad imas vremena .. na takav nacin je prijatnije ..... saljem ti 3 liste sad odma ... i da dodam mnogima sam poslao liste ali nikad nisam trazio da se bilo ko meni javno zahvali i ne treba niko .... nije u mom stili .... toliko

Edit
1 lista rok do Dec 2019 jedna lista do Okt 2019 i jedna do 03.2020... sve 3 liste od mene provjereno rade..... 2 liste sa exyu kanalima .... treca isto dobra

Pozdrav
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom