Superhero Movies

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.700
Поени од реакции
6.627
:cuc::cuc::cuc:Имавме чест што бевме сведоци на вакво ремек дело. Thank you Marvel..:bravobe:
 
B

Beginner

Гостин
Го оправди хајпот предобар беше. Сега 4фаза дури 2020 1 мај Black Widow. За оваа година останаа уште Dark Phoenix од Dc и последниот на марвел Спајдерменот за крај на 3тата фаза.


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Го оправди хајпот предобар беше. Сега 4фаза дури 2020 1 мај Black Widow. За оваа година останаа уште Dark Phoenix од Dc и последниот на марвел Спајдерменот за крај на 3тата фаза.


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Напустите кучу Великог Брата!
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Го оправди хајпот предобар беше. Сега 4фаза дури 2020 1 мај Black Widow. За оваа година останаа уште Dark Phoenix од Dc и последниот на марвел Спајдерменот за крај на 3тата фаза.


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Легни да спиеш...касно ти е. :pos::tapp:
 
B

Beginner

Гостин
Леле стварно незнам зошто истрипав дека е од DC ми се испомешаа Avengerte со X men...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk[DOUBLEPOST=1556650098][/DOUBLEPOST]
Леле стварно незнам зошто истрипав дека е од DC ми се испомешаа Avengerte со X men...
А за Х мен и заборавив дека постојат :D последен филм им е од 2017 и затоа јас веке си рачунав со Спајдерменот готови се Марвел. Инаку DC слабо годинава само 2 филма ама се очекува многу од Јокер па ке видеме што ке направат.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Последно уредено од модератор:
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.790
Поени од реакции
33.593
Најдобар Авенџерс до сега. Знаев дека мравката ќе биде главната улога во филмот.
Не бе, за тебе дефинитивно треба да има клуч на секоја тема кај што поим немаш како да се однесуваш, а пошто немаш поим како да се однесуваш никаде, треба клуч на цел форум. Виде ли некаде дека е слободно и дозволено да се постираат спојлери во темава? Па пола од нас го немаат гледано филмот, како прво, а многумина не ни имаат можност да го гледаат, зашто не се прикажува во кината во нивните градови. Ама не, ти мораше да напишеш кој ќе смени нешто, кој бил главната улога. Го пријавив твоето мислење, ако ти репнат казнени да знаеш дека заради мене ти се, и го ставив во цитатот во спојлер.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.391
Поени од реакции
21.944
До кога ке се прикажува Авенџерс во кино салите во Скопје?
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Не бе, за тебе дефинитивно треба да има клуч на секоја тема кај што поим немаш како да се однесуваш, а пошто немаш поим како да се однесуваш никаде, треба клуч на цел форум. Виде ли некаде дека е слободно и дозволено да се постираат спојлери во темава? Па пола од нас го немаат гледано филмот, како прво, а многумина не ни имаат можност да го гледаат, зашто не се прикажува во кината во нивните градови. Ама не, ти мораше да напишеш кој ќе смени нешто, кој бил главната улога. Го пријавив твоето мислење, ако ти репнат казнени да знаеш дека заради мене ти се, и го ставив во цитатот во спојлер.
Не сум ни знаел дека треба спојлери да ставаме тука. Моја грешка ако е така и им се извинувам на сите.
Него ти имаш нешто против мене лично, а не против моите постови. Тоа веќе од дамна го сконтав.
Треба и јас тебе да те пријавам за другите работи што ги правиш против мене...
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.790
Поени од реакции
33.593
Не сум ни знаел дека треба спојлери да ставаме тука. Моја грешка ако е така и им се извинувам на сите.
Него ти имаш нешто против мене лично, а не против моите постови. Тоа веќе од дамна го сконтав.
Треба и јас тебе да те пријавам за другите работи што ги правиш против мене...
Слободно!
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Добар беше Ендгејм, ама не толку добар колку Инфинити Вор.
I second that. Infinity war далеку посупериорен - покомпактна и постегната сторија од Endgame. Во случајов фамата си го направи своето. Очекувам уште поголем пад на рејтинзите.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Едвај го чекам. Излегува следна година...
Morbius ќе биде антихерој, како Venom...
film-news-morbius-jared-leto-set-to-star-in-sonys-spider-man-spinoff.jpeg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom