Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Znaci rijetko tko nesto ljubio cccccccccc pozdravljam svoje prijatelje (i one koji su mi dali listu i daju i kad bi ih pitao dali bi jos neku a znaju se sami tko su a liste extra) prepoznaju se sami :) a ove rest hvalisavce ili tako zvane znalce isto pozdravljam uz pjesmu cek min :) e nedam im ni pjesmu........... neka kopaju rupe :) u systemu ili sl ili moze i poruka na pm ako se stide, ako im sta treba ili sl...... TOLIKO...
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
-Cro Select Max jedni te isti film se vrti 24 sata
-Max Select isto se vrte jedni te isti 24 sata
-jedino zdrava hrana kanali se menjaju filmovi.
Mene lično zanima kako I šta treba da se filmovi ovako daju? Hvala na odgovore
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Zdravahrana polako dize kanale sa manje(SD) rezolucije ka najvecoj (UHD tj 4k) rezoluciji.Zasad imaju 2 filmska extra kanala u 4k .
Dobra lista ta zdrava. Kapa do poda
Care ima i toga...[DOUBLEPOST=1556833981][/DOUBLEPOST]Ove Titine decke vodim besplatno u Kumrovac na obilazak :) onima pametnima mogu reci da saznaju njegov rodni list...
da nebude laganja kao nekima da je Tesla izmislio struju tak da........
 
Последно уредено:
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Zdravahrana polako dize kanale sa manje(SD) rezolucije ka najvecoj (UHD tj 4k) rezoluciji.Zasad imaju 2 filmska extra kanala u 4k .
Dobra lista ta zdrava. Kapa do poda
Vido sam u drugim listama logo na kanale ali kako to funkcijonira mene zanima nemogu da verujem 4k kanali?
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
poleka poleka se ke se otkrie u veza sa tie bugari samo treba vreme i koj ke ja zatvorat opnema vise as kako multi sto go zatvoria stalkero 19 dupki imate kaj bugarite
a toa raboti uste prvata ip koga se postavi i ugasi
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Care ima i toga...[DOUBLEPOST=1556833981][/DOUBLEPOST]Ove Titine decke vodim besplatno u Kumrovac na obilazak :) onima pametnima mogu reci da saznaju njegov rodni list...
da nebude laganja kao nekima da je Tesla izmislio struju tak da........
Čuo sam za tu tesla listu ali tito listu nisam naso. Jel ta tesla tvoja lista željko? Da nam das probu?
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Vido sam u drugim listama logo na kanale ali kako to funkcijonira mene zanima nemogu da verujem 4k kanali?
svasta oznaceno i pise a stvarna rezolucija kvalitet daleko poliranja bla bla usporedi si to sa digitalnom slikom fotoaparatima i sl stvarno polirano realno... i danas si jos dodas tome 4k kao smile na mobitelu :)[DOUBLEPOST=1556835048][/DOUBLEPOST]
Čuo sam za tu tesla listu ali tito listu nisam naso. Jel ta tesla tvoja lista željko? Da nam das probu?
Tesla je jos ziv sada presao na zene :)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom