Криминалци и криминални групи во МК

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Smesni ni se zatvorive.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Абе не си нормален

:lolzz:
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.298
Поени од реакции
5.873
IMG_20180827_223554.jpg
Бурим Баки, Баки веројатно му е прекар а не презиме, бизнис исто така не знаеја со сигурност, но скоро па сигурни дека е дрога.[DOUBLEPOST=1535403173][/DOUBLEPOST]
Не те знае овој изгледа ќе биде работава после паднал по скалите :icon_mrgr:
Иди бегај бе не јади бурек :icon_mrgr: секој ќе каже што сака таман работа :icon_mrgr:
 
Последно уредено:

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Буревесник систем бе Алме, што ќе се дојави тоа ќе се објави, што е тука проблем ? :D
Не знам као да ти опишам...малку да свртиш по светов, ќе видиш какви селски опинци се овие шо ги ставаш.
И тоа шо имам порано напишано - у оваа држава нема ваква битанга што не е тастер џандарски, а секаде во светот на тастерите прво им лета главата. Така да, смешно ми е да "собирам сликички" од фејкери.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
9.334
Поени од реакции
19.009
Прегледај го приврзокот 195995
Бурим Баки, Баки веројатно му е прекар а не презиме, бизнис исто така не знаеја со сигурност, но скоро па сигурни дека е дрога.[DOUBLEPOST=1535403173][/DOUBLEPOST] Иди бегај бе не јади бурек :icon_mrgr: секој ќе каже што сака таман работа :icon_mrgr:
Абе остај ти тие муабети :cool:
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.298
Поени од реакции
5.873
Не знам као да ти опишам...малку да свртиш по светов, ќе видиш какви селски опинци се овие шо ги ставаш.
И тоа шо имам порано напишано - у оваа држава нема ваква битанга што не е тастер џандарски, а секаде во светот на тастерите прво им лета главата. Така да, смешно ми е да "собирам сликички" од фејкери.
Респект пријател за твојата мисла, али како се води тема за криминалците во МК кога тие се такви какви што се ?
 
Член од
22 септември 2017
Мислења
335
Поени од реакции
384
Прегледај го приврзокот 195995
Бурим Баки, Баки веројатно му е прекар а не презиме, бизнис исто така не знаеја со сигурност, но скоро па сигурни дека е дрога.[DOUBLEPOST=1535403173][/DOUBLEPOST] Иди бегај бе не јади бурек :icon_mrgr: секој ќе каже што сака таман работа :icon_mrgr:
Роднина на шенки Версаче исто и со џело вујко ли му је така нешто братму загина во војна 2001 единствен кој во притвор успеа да внесе телевизор имаше една анегтота му го изгазиле петело го фаќа возачо му вели 5000 евра Оти аџијата ногу сакаше кога го будел пошто чоеко немал чаре да викни полиција таму не оди викнале некојси командант от УЧК па ја смирил работата порет дрога се вели имале и платено убиство со шенки во нивните почетоци беа познати по презимето маселани[DOUBLEPOST=1535429334][/DOUBLEPOST]Да
dragan ovde e ovaj ginimalecot na slikava sto go ponizi dragi rambo u sred bitola neli e toj e navistina hrabar
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom