Криминалци и криминални групи во МК

Член од
24 мај 2014
Мислења
5.301
Поени од реакции
5.886
Прегледај го приврзокот 188171 Е овие беа времиња кога за обезбедување ти требаја мадина не ко денес се наркомани битола многу сменаПрегледај го приврзокот 188170
Драган кој се луѓево, мислам на име, презиме, прекар ? Професијата и линкот нивни со криминал го разбравме...
 
Член од
22 септември 2017
Мислења
337
Поени од реакции
384
Драган кој се луѓево, мислам на име, презиме, прекар ? Професијата и линкот нивни со криминал го разбравме...
Во битола секогаш било да припаќаш во група покето беа малски групи овие беа генимале и Карпош секогаш беа заедно после идеа Баирот па ремо нова битола маџермале и цар Самоил и Стив наумов таму покето се Албанци се дешаваја многу тепачки поединци освен рамбовци немало мада итие имале свои потрчковци
 
Член од
8 октомври 2015
Мислења
925
Поени од реакции
2.836
За стив наумов грешиш,најголемата мангупарија произлегла од таму,екипата на Мајоро..
Маџармалци беа пола пола и никогаш не си презирале шо се друга националност таму секогаш владеела почитта и зато беа едни од појаките,за Бајро сувишно е да збораме уште се no.1 екипа во градот.Генималци пред 10тина години беа силна екипа ама сега гола вода.
 
Член од
22 септември 2017
Мислења
337
Поени од реакции
384
Апче фати петрит[DOUBLEPOST=1522287580][/DOUBLEPOST] 8887F7BB-9121-43F1-AAAC-21A586CAA36C.png Ова на трската дај Мика знај тој
За стив наумов грешиш,најголемата мангупарија произлегла од таму,екипата на Мајоро..
Маџармалци беа пола пола и никогаш не си презирале шо се друга националност таму секогаш владеела почитта и зато беа едни од појаките,за Бајро сувишно е да збораме уште се no.1 екипа во градот.Генималци пред 10тина години беа силна екипа ама сега гола вода.
Ова дајмуја на трската знај тој
 
Последно уредено:
Член од
8 октомври 2015
Мислења
925
Поени од реакции
2.836
Ако извршил убиство не значи дека е некој кримос или мангуп ,можам да ти издвојам неколку примери на убиство каде убиецот нема врска со тие работи.
Кажи ти подетално ако знајш нема шо да се распрашвам јас ,апче мислам дека не е соодветен за ова тема ,чоекот си работи поштено ,ако одиме според твојата теорија јас можам да ти набројам неколку дечки од Нова Битола до 25 години кои се занимават со многу поозбилни работи.[DOUBLEPOST=1522288520][/DOUBLEPOST]И кажи ги тие од погоре не изигравај мангуп:D:D,едниот на башлакот ми личи,тој до него од лево на карпошо ама не сум сигурен :)
 
Последно уредено:
Член од
22 септември 2017
Мислења
337
Поени од реакции
384
Ако извршил убиство не значи дека е некој кримос или мангуп ,можам да ти издвојам неколку примери на убиство каде убиецот нема врска со тие работи.
Кажи ти подетално ако знајш нема шо да се распрашвам јас ,апче мислам дека не е соодветен за ова тема ,чоекот си работи поштено ,ако одиме според твојата теорија јас можам да ти набројам неколку дечки од Нова Битола до 25 години кои се занимават со многу поозбилни работи.[DOUBLEPOST=1522288520][/DOUBLEPOST]И кажи ги тие од погоре не изигравај мангуп:D:D,едниот на башлакот ми личи,тој до него од лево на карпошо ама не сум сигурен :)
Овај пукаше по трската многу опасен играч беше прашај фати пострата генерација го знај
 
Член од
8 октомври 2015
Мислења
925
Поени од реакции
2.836
И уште бегство е или вќумез го акнаја ?
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.847
Кољо Американецот сам се предал во полиција вчера...
 
Член од
5 јуни 2009
Мислења
40
Поени од реакции
36
Прегледај го приврзокот 188171 Е овие беа времиња кога за обезбедување ти требаја мадина не ко денес се наркомани битола многу сменаПрегледај го приврзокот 188170
Ovde na slikata e gazdata na Keops od Bitola i na vremeto bese opasen ali nastrana bese i napravi objekt od milioni evra eve dragan ti mozes poveke da kazes ako imas informacija
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.301
Поени од реакции
5.886
Игор Џамбазов викаше во една емисија, Во Тетово се оди на грав, во Кавадарци на ракија, а во Битола на ќотек :D респект битолчани за вашата градска историја во подземјето, богати и легендарни се сите тие времиња и приказни (y)
 
Член од
22 септември 2017
Мислења
337
Поени од реакции
384
Ovde na slikata e gazdata na Keops od Bitola i na vremeto bese opasen ali nastrana bese i napravi objekt od milioni evra eve dragan ti mozes poveke da kazes ako imas informacija
Сашо пари направи кога го држеа леоне со бучко после бучко падна италија за дрога а беа ортаци со Сашо некој Велат трговскиот бил на некој от ВМРО колку е точно незнам ама Сашо знај да прај пари[DOUBLEPOST=1522367696][/DOUBLEPOST]
Игор Џамбазов викаше во една емисија, Во Тетово се оди на грав, во Кавадарци на ракија, а во Битола на ќотек :D респект битолчани за вашата градска историја во подземјето, богати и легендарни се сите тие времиња и приказни (y)
Да Али нема поке тие работи освен баирчани малку старите мангупи многуте се фрлија на дрога нажалост
 
Член од
5 јуни 2009
Мислења
40
Поени од реакции
36
Dragan u Bitola osven rambovci i ovaj od keops nema nekoj koj napravil pari od kriminal
 

Kajgana Shop

На врв Bottom