Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
haha...zlobnici,pitajte ga za par dana da li mu lista još radi...?i onda da vam se nešto da...?
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
moš misliti,ti kada bi vidio listu...upišao bi se od sreće,jer mnoge tv kanale nisi nikada ni vidio....
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
nemoj me samo Ti braniti,imam slova,imam argumente...stoga...javi mi kada dobiješ ovo što si zatražio....
 
Член од
20 ноември 2017
Мислења
28
Поени од реакции
5
Pozdrav ljudi.
Hteo bih da ukažem na par stvari. Mislim da je zamisao ovog foruma da ljudi podele svoja mišljenja i daju svoje sugestije. Ne znam čemu vodi prepucavanje ko je majstor, haker ili varalica. To slušamo svaki dan na tv pa mislim da to ovde nije mesto.

Ja sam došao na forum da nešto naučim i voljan sam da učim. Ako neko želi da mi pomogne zahvalan sam.

Sa druge strane, predlažem da nesuglasice, bar za neko vreme, ostavimo po strani. Za dobrobit svih nas.

Skeniranje je zanat kao i svaki drugi. Više bih volio da se ovde objavljuju strane liste, i da omogućimo domaćim prodavcima i njihovo parče kolača.
I oni su ljudi, valjda?

Izvinjavam se unapred ako sam nekog prozvao ili pak uvredio.
Budimo složni barem da delimo znanje
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Pozdrav ljudi.
Hteo bih da ukažem na par stvari. Mislim da je zamisao ovog foruma da ljudi podele svoja mišljenja i daju svoje sugestije. Ne znam čemu vodi prepucavanje ko je majstor, haker ili varalica. To slušamo svaki dan na tv pa mislim da to ovde nije mesto.

Ja sam došao na forum da nešto naučim i voljan sam da učim. Ako neko želi da mi pomogne zahvalan sam.

Sa druge strane, predlažem da nesuglasice, bar za neko vreme, ostavimo po strani. Za dobrobit svih nas.

Skeniranje je zanat kao i svaki drugi. Više bih volio da se ovde objavljuju strane liste, i da omogućimo domaćim prodavcima i njihovo parče kolača.
I oni su ljudi, valjda?

Izvinjavam se unapred ako sam nekog prozvao ili pak uvredio.
Budimo složni barem da delimo znanje

Послато са NX549J уз помоћ Тапатока
ako si ovdje dosao da sta naucis,grdno si se zeznuo,nista osim prepucavanja onih koji mogu izvuci liste iz panela,a tesko ces vidjet da se prepucavaju izmedju sebe ovi koji traze liste...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom