Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
Malo novine ;) ko jos ne zna za ovaj Televizijski kanal....
TOP HD Novo.... Domaci Tv Program

20171211_163223.jpg 20171211_163204.jpg 20171211_163230.jpg

Pozdrav
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
12
Поени од реакции
52
..pozz svima..ako neko ima viška jex yu ili sportsku listu za starog rokaprca molim na pm..veliko hvala
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
Koj ne go mrzi da gi iskenira kanalite, AR, DE, FR, IT, UK, US i mogu drugi.
Код:
http://cdnv.cdn-for-all.com/iptv/chxxx?code=620113108913553
xxx se broevi
Raboti i ovoj
code=170016260780011
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
dobro di je nestao onaj grinč tissot??!!!:sakasuste:
Nemoj bit takav nisam i nedaj boze nikom nebi to uradio jer pojedinci ce to iz kontexta izvuc i bukvalno shvatit pa ce bit jos i na nacijonalnoj osonovi da sam nekog uvrijedio !
sve je to šala...i niko se zbog toga nece ljutiti....nemas brige..
 
I

ilijao88

Гостин
Jadno je ovo kad se ovde giganti prepucavaju a mi zgolje da samo zelimo tako nesto sto nikad necemo imati... Sobzirom da niko ne pomaze detaljno niokocega, sve moram na tezi nacin ili da jednostavno odustanem od trazenja pomoci ovih prenaduvanih likova... Zao mi je sto su takvi ljudi... I nisu niotkave pomoci osim da nama pare oci... Pitam za pomoc nista nece da kaze... Sramota...
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.425
Поени од реакции
2.873
Koj ne go mrzi da gi iskenira kanalite, AR, DE, FR, IT, UK, US i mogu drugi.
Код:
http://cdnv.cdn-for-all.com/iptv/chxxx?code=620113108913553
xxx se broevi
Raboti i ovoj
code=170016260780011
sto bi ovo aria2c progutala, a moze i JDownloader2, valjda nije do 1000000 linija?
 
Последно уредено:
D

Dreambox820

Гостин
Jadno je ovo kad se ovde giganti prepucavaju a mi zgolje da samo zelimo tako nesto sto nikad necemo imati... Sobzirom da niko ne pomaze detaljno niokocega, sve moram na tezi nacin ili da jednostavno odustanem od trazenja pomoci ovih prenaduvanih likova... Zao mi je sto su takvi ljudi... I nisu niotkave pomoci osim da nama pare oci... Pitam za pomoc nista nece da kaze... Sramota...
Sta te interesuje , pitaj javno pa se mozda neko javi na pp ako mogne pomoc ?
Nemoj zamjerit nikome ovdje su clanovi dozivjeli dosta losi iskustava tako da niko nikom nevjeruje , osim onih koji se bolje poznaju !
A dobri ljudi je bilo, koji su bili spremni pomoc i pomagali su !
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Jadno je ovo kad se ovde giganti prepucavaju a mi zgolje da samo zelimo tako nesto sto nikad necemo imati... Sobzirom da niko ne pomaze detaljno niokocega, sve moram na tezi nacin ili da jednostavno odustanem od trazenja pomoci ovih prenaduvanih likova... Zao mi je sto su takvi ljudi... I nisu niotkave pomoci osim da nama pare oci... Pitam za pomoc nista nece da kaze... Sramota...
Pa kako znas druze niko nema da ti kaze kako da oplajckas bank ili kad opljacka banka da ti donese u kuca pare(to ili mozes da uradis ili ce gledas kako se radi na filmove),za to treba da se prodzje kroz muke da vidis kako tesko se dolazi do to i da cenis posle to sto imas i paziti i cuvati.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom