This copy of Windows is not genuine!

Статус
Затворена за нови мислења.

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519


Сабајлево коа станав ми се појави ова балонче. Кога ќе кликнам на него ми ја отвара странта на Microsoft, и искача ова



Е сеа, да не има некој решение за ова, без да форматирам, цело сабајле го превртев интернетов, и ништо.


поздрав .wicket

 
P

Princ

Гостин
Лиценциран ти е Windows-от? Ако ти е, би ти предложил да отидеш во најблиската канцеларија на Микрософт оти изгледа и некој друг го користи твојот сериски број. Ако не ти е, шо се жалиш не ми е јасно? :)
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Или пак нека си најде асално кракувана верзија на Windows. :)
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.979
Поени од реакции
10.707
Точно PANTERA3, и јас истото му го кажав на МСН.

Само што го уклучив компјутерот јас имам наместено да бирам кои апдејти да ги земам, и овој апдејт мораше да се земе инаку не ми дозволуваше други апдејти да гледам. Значи само проверуваат кој плаќа кој не плаќа.
 
Член од
3 мај 2006
Мислења
14
Поени од реакции
0
постои друг начин без да го инсталираш тој update со мала java script
 

KaiTekk

R&B boy
Член од
17 март 2006
Мислења
1.045
Поени од реакции
22
смеам да постирам како да се отарасиш од geniue tool ???
 

KaiTekk

R&B boy
Член од
17 март 2006
Мислења
1.045
Поени од реакции
22
btw, за сите вас и за Андроник, и мене така ми пријавуваше се додека не му напраив replace на тој фајл и сега работи перфектно!!! сигурен сум дека нема вирус ни ништо пошо е од доверливи извори, од луѓе што ги знам.
 

Dr_ViRuS

DarkSide with green light
Член од
9 јануари 2006
Мислења
1.076
Поени од реакции
28
zasega go nemam sto znaci dobor krakuvana verizaja na win
:D
 

Топка

Генерал
Член од
21 април 2006
Мислења
1.220
Поени од реакции
2
И мене ми се деси истава работа. Хе хе. Мајкрософт се паметни, ама има и попаметни од нив. Комплетен туторијал од повеќе методи како да се отстрани оваа порака која се јавува при стартувањето на опративниот систем имате тука (на англиски).

П.С. Мала исправка - Насловот треба да биде: This copy of windows is not genuine!
 

Топка

Генерал
Член од
21 април 2006
Мислења
1.220
Поени од реакции
2
Princ напиша:
Не смееш затоа што е нелегално.
И нема потреба. На кој му треба може одма да си најде на Гугл. А и имате туторијал во мојот пост погоре.
 
P

Princ

Гостин
Претеравте. Избришав 12 мислења. Внимавајте во иднина да не почнам да ја употребувам моќта што ја имам.
 

MkForces

тантара пантара
Член од
25 јануари 2007
Мислења
600
Поени од реакции
19
хаха, пак да го апдејтовате виндоусот :) . Исклучете ги скрос апдејтите, не ви требаат апдејти. Еве веќе долго време работам Виндоус со сервис пак 2, и никогаш не сум го апдејтирал, па сум немал никаков проблем досега со ништо...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom