Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
14 април 2012
Мислења
31.584
Поени од реакции
62.652
Keрик капитен, али може да се каже дека Ерера ке биде де факто.

 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.507
Поени од реакции
6.140
Мило ми е што излезе вака со Ибра. Неможев да замислам каква улога би имал во тимот, како би ги поделиле минутите со Лукаку, Рашфорф па и Марсијал. А реално на таа возраст по таква повреда ниту терминатор како Ибра може да си го задржи нивото на игра.
 
Последно уредено:
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.770
Поени од реакции
2.682
Остај штимунг , да видиме што ќе одиграат :D ! А и не ми се верува баш кај Мурџо некој јак тимски дух .
После Интер ко маалска алапача е , кај оди аурата си ја носи :cenzura: .
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.260
Поени од реакции
7.263
Остај штимунг , да видиме што ќе одиграат :D ! А и не ми се верува баш кај Мурџо некој јак тимски дух .
После Интер ко маалска алапача е , кај оди аурата си ја носи :cenzura: .
И јас се мислам околу тоа, ама во интер не му беше претходник ЛВГ или пред него Мојс така да држи вода муабетов.
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
И јас се мислам околу тоа, ама во интер не му беше претходник ЛВГ или пред него Мојс така да држи вода муабетов.
У интер наследи шампионски тим

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.260
Поени од реакции
7.263
"I started the season doing OK. I had a bad game at Watford away and that was it.

"He [Jose Mourinho] started with me as a No.10 with Zlatan [Ibrahimovic] up front but then he changed the system a little and the lads who came in did well.

"He stuck with that. That's his decision and I respect him as a person, as a manager. I understand managers have to make decisions but I also have to make decisions for my career."-Wayne Rooney

Нејке да признае дека не го бива, Џеси Лингард го играа на 10ка место него, а уште вика дека почнал ок, само со Вотфорд имал лош настап, а што беше мизерија тоа е небитно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom