Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 ноември 2016
Мислења
177
Поени од реакции
138
Što je s Atlas tv, neradi ni u jednoj listi, jel' propala ta tv?
 
Член од
9 јуни 2016
Мислења
210
Поени од реакции
159
Siguran? Za tvoju info danas samo podijelio vise od 50-set lista bas ovdje na forumu juce isto .. prekljuce isto i unazad par dana ... tako da ne pricaj previse .. oces dokaz? Samo reci nije problem .... Ujedno i na mom forumu podijelio liste ... ja ne pisem javno za svaku listu (poslano na Pm) itd...
Edit:
Koliko si ih ti podario? Upravo sam slikao dokaz pa ako te interesuje samo kazi .... isto tako ja se ne sjecam kad sam ovdje na forumu dobio od nekog listu ... a ja poklanjam i nista ne trazim za uzvrat ...

Ajd ..... toliko od mene
Pozz!
Gospon Sota,a tko je tu vas spomenuo,ispricavam se ako ste se nasli u ovome,sad ipak znam da ima vise slikara.
 
Член од
14 август 2010
Мислења
786
Поени од реакции
506
Siguran? Za tvoju info danas samo podijelio vise od 50-set lista bas ovdje na forumu juce isto .. prekljuce isto i unazad par dana ... tako da ne pricaj previse .. oces dokaz? Samo reci nije problem .... Ujedno i na mom forumu podijelio liste ... ja ne pisem javno za svaku listu (poslano na Pm) itd...
Edit:
Koliko si ih ti podario? Upravo sam slikao dokaz pa ako te interesuje samo kazi .... isto tako ja se ne sjecam kad sam ovdje na forumu dobio od nekog listu ... a ja poklanjam i nista ne trazim za uzvrat ...

Ajd ..... toliko od mene
nemoj da lazes ja ti davav listi na vremeto.....:)
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Kako u stecaj ???


Kad Atlas Tv radi..

Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom