Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 мај 2017
Мислења
42
Поени од реакции
30
Da zasto e baniran international? Sto napravil....nisto osobeno ne denes....ne baniratw tie sto treba nego coekot go banirate ......[DOUBLEPOST=1494533987][/DOUBLEPOST]
Zasto fer sto napravil denes za da go baniratt? A mufljus eden5
zasluzio je ban kao sto je i na svakom forumu zasluzio ban...hoces da kazes da svi forumi ne valjaju samo international valja?[DOUBLEPOST=1494534250][/DOUBLEPOST]
Nemam nista protiv tebe, ali kontradiktoran si,upadas u sopstvenu zamku.Kritikujes internacionala."Ko je on da odreduje pravila..." a sada ti odlucujes ko treba da bude banovan sa svih foruma.Tvoja merila su tvoja i nemogu biti apsolutno vazeci za svakoga i za sve forume.
nisam pametan kao ti samo znam da je zasluzio svaki ban...nema nista dzaba pa ni ban
 

cile0789

Super Сasual Dating - Authentic Damsels
Член од
7 април 2017
Мислења
138
Поени од реакции
365
Ne, nego mi je sad jasan onaj njegov post sto mi se zahvaljuje za ban koji je dobio tamo. Nisam ni znao da je to on. Tamo mu u pravilima lepo stoji da je zabranjeno da objavljuje liste sa foruma a on je ovde objavljivao moje liste.
Tek sad sam skapirao o cemu je rec.
White_Spirit ima li jedna dobra EXYU može li na PP
 
Член од
2 јуни 2016
Мислења
414
Поени од реакции
1.735
Pozdrav za administraciju kajgane foruma i sve dobronamerne clanove ,hteo bi da apselujem (zamolim) administraciju najboljeg foruma , da skine ban internationalu ,jer je international puno doprineo za ovaj forum .Mislim da su istog misljenja velika vecina clanova kajgane foruma.Moje skromno misljenje je da international to ne zasluzuje da bude odstranjen sa foruma ,Jos jednom molba za moderatora da skine ban iternationalu hvala unapred .Pozdra
 
Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
apeluj mo da se @internationalu skine ban covjek je bez razloga banovan treba da se banuju svi ovi provokatori a ne ljudi koji doprinose ovom forumu
Znas ovde su 2,3 budale koje samo provociraju i onda svaki post prijavljuju moderatoru ili tako rec tuzibabe a sve u nameri da uniste ovaj deo foruma.
 
Член од
30 септември 2009
Мислења
199
Поени од реакции
155
zasluzio je ban kao sto je i na svakom forumu zasluzio ban...hoces da kazes da svi forumi ne valjaju samo international valja?[DOUBLEPOST=1494534250][/DOUBLEPOST]

nisam pametan kao ti samo znam da je zasluzio svaki ban...nema nista dzaba pa ni ban
A ko si ti .Ne razumem , ti si se nasao najpametniji tu , pa da pricas svasta.Ako ti se ne svidja sto dolazis tu .Sram te bilo .[DOUBLEPOST=1494535202][/DOUBLEPOST]Здраво

Молба до администрацијата , да го избрише банот за Интернатионал.
Поз
 
Член од
22 февруари 2016
Мислења
233
Поени од реакции
491
Nije mi jasno sta je sad internatinal zgresio... Svakih par dana krenu napadi na coveka i to uvek od "novih" clanova...
Молба до администрацијата , да го избрише бан за Интернатионал
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
216
Поени од реакции
191
sta je sa ovom administracijom bilo ko da nesto prijavi oni odma puknu ban
i ja bi isto molio administraciju da skine ban za internationala a da banuje te provokatore sto prijavljuju postove
nije @international nista uradio niti lose rekao da bi dobio ban
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom