Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
28
Поени од реакции
64
pa nista onda ,ovih 5000 u kojim ima dosta gradina, art, ws, dvabrata itd. ,cu sutra slati samo ljudima kojim ja vjerujem ,nema vise svima i ne pisem vise javno kome sam poslao ,odabrat cu neke od ovih 120 koji su registrovani prije 2016 i imaju preko 300 postova ,tako je najbolje i najsigurnije za sve koji hoce stvarno da gledaju

I ja mislim da je najbolje da posaljes te liste,ljudima za koje ti mislis da su zasluzili to,da nece siriti dalje!Ja sam dobio od tebe zadnji put ovaj paket od 1600 listi i zahvaljujem ti se,na osnovu njih pravim se combo i trazim dalje!!!Hvala jos jednom!!!Pozz
 
Член од
3 август 2016
Мислења
150
Поени од реакции
170
Mozda ce biti ban, ali FEAR ne prima poruke, pa neka bar ovdje procita:

http://yubraca.net/index.php,
Domaci torrent sajt, medju najstrijima i najboljima.
Ako odes tamo i uclanis se, mozes odmah skidati moje oko 2500 filmova koje sam tamo postavio.
A dosada sam postavio preko 5000, a nikada ne bi mi palo na pamet da uvjetujem tko to moze skidati.
Prema tebi sam pogrijesio, izvinio sam se i to je prihvaceno, pa zato ako ces ovo citati, smatraj to samo kao moje misljenje potkrepljeno cinjenicama da tako i radim. A iskustava imam u to ne sumnjaj.
Clan sam ili sam bio clan skoro na svim domacima torrent sajtovima i Forumima, i to pratim od kada je internet dosao na ovim prostorima. Bio i administrator i moderator po tim sajtovima. I nekako covjek za toliko vremena provedenim na internetu, stekne i neku rutinu.
Brzo prepoznajem kakva se osoba krije iz kojeg lika cim napise prvu recenicu. Rijetko sam pogrijesio.
Zasto ti sve ovo pisem? Uvijek sam htio zastiti nekoga koga vidim da se nepravedno napada.
A u ovom slucaju si ti. Radis za zajednicu bezuvjetno, a likovi te napadaju. I meni su to nekad pokusavali.
Zato i znam sto u ovom trenutku osjecas.
I u toj guzvi i ne vidis sa kakvim se tu interesima susreces, i ocito ces pogrijesiti.
Ja citam sve tko sto pise, i vidim da tebe bas ti stari clanovi napadaju. A oni i imaju najvise interesa da ne radis to sto radis. To su likovi koji prodavaju IPTV, to su likovi koji uzivaju da dijele listu po listu pod odredjenim uvjetima, a tu si i likovi koji ce namjerno unistiti listu jer su je nekome prodali.
Naravno da je odluka tvoja, ali sam imao potrebu da ovo napisem, a o meni sam pisao tek toliko da mozes provjeriti da li sam vjeredostojan u ono sto pisem
Srdacan pozdrav i uz tebe sam!
A ko je taj što piše?
 
Член од
29 април 2017
Мислења
7
Поени од реакции
0
добар ден
F.E.A.R ми треба твојата помош
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
Kolega FEAR, podijelite te liste prema svom nahođenju ili ih uopče nemojte dijeliti. Jer čitajući prethodne odgovore uvijek će biti suprotstavljenih argumenata kome da a kome ne. Veliki dio lista koje ste podijelili još uvijek radi, bez obzira na sveopće javno objavljivanje, ako ga tako mogu nazvati. Zašto onda tolika pomama za tih 5000 lista?
 
Член од
11 февруари 2016
Мислења
198
Поени од реакции
78
Al našlo je samo par kanala, na adresi udp/239.255.254.20:1234
na
239.255.255.20:1234
isto samo par
al ne znam gdje su ostali
 
Член од
11 февруари 2016
Мислења
198
Поени од реакции
78
Al našlo je samo par kanala, na adresi udp/239.255.254.20:1234
na
239.255.255.20:1234
isto samo par
al ne znam gdje su ostali
 

Kajgana Shop

На врв Bottom