Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 мај 2016
Мислења
918
Поени од реакции
1.019
evo,napisao sam ,za dobrog kauboja nema lošeg konja...znači skeniraš li Tarami.Sentry,Losmij,Salezi,itd....tu trebaju combo liste,znači...koje nema nitko,kada vidim listu user:leon,pas:leon...to je bilo davno....jer smo sami uništili liste....jer sada ti npr,nađi user:HMyxioojj...itd...to ste si sami napravili....znači.ostalo Vam je "razbiti"panel....ili onaj tko zna stručniji naziv....čini mi se....xtream....i sve to ide dalje i dalje....jer doći će vrijeme,da slabo budemo gledali besplatno,zato uvijek kažem djelite na pm....jedan,ali gleda.....sada Vam postavim listu,zakači se za nju oko 150 ljudi...i doviđenja....
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
918
Поени од реакции
1.019
mkd001 hvala lijepo,ali ja još nisam toliko ovisan....ionako,ništa ne gledam,a sada da se zajebavam s listom,radi EPG-a....ne isplati se....[DOUBLEPOST=1493934615][/DOUBLEPOST]
White_Spirit Vam daje dobre liste....
bandicam 2017-05-04 23-47-58-847.jpg
 
Последно уредено:
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
A moju listu niko ne gleda, kao da je sugava :(
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
169
Поени од реакции
100
Код:
Ne trba mi vise,ko nema neka uzme:
ja da sam moderator letio bi i ti i IP i mac adresa ako treba cijele države.O psovkama meni na PM,neću trošiti riječi.
FEAR,govorio sam ti o ovome,danas se regao i došao tu dijeliti liste koje mu je netko dao.
 
Член од
25 јули 2016
Мислења
131
Поени од реакции
80
evo,napisao sam ,za dobrog kauboja nema lošeg konja...znači skeniraš li Tarami.Sentry,Losmij,Salezi,itd....tu trebaju combo liste,znači...koje nema nitko,kada vidim listu user:leon,pas:leon...to je bilo davno....jer smo sami uništili liste....jer sada ti npr,nađi user:HMyxioojj...itd...to ste si sami napravili....znači.ostalo Vam je "razbiti"panel....ili onaj tko zna stručniji naziv....čini mi se....xtream....i sve to ide dalje i dalje....jer doći će vrijeme,da slabo budemo gledali besplatno,zato uvijek kažem djelite na pm....jedan,ali gleda.....sada Vam postavim listu,zakači se za nju oko 150 ljudi...i doviđenja....
To sto ti sve vreme pises je prirodni tok,aplikacije i serveri unapredjuju mere zastite jer ni jedan propust bilo kakve prirode ne traje vecno,zato su i napravljeni sajtovi,ipdbabuse,exploitdb...
#justrelax
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
918
Поени од реакции
1.019
popiliću....čemu živciranje...copy-paste...sada donesem takvih listi koliko želiš....uživaj,u svemu tome nešto naučiš.....
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
918
Поени од реакции
1.019
munjakg,e vidiš da ništa ne znaš...nekada i najjednostavnije rade...mogu dokazati....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom