Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 јуни 2016
Мислења
3
Поени од реакции
1
hajde malo sad da saljemo liste na pp 1600 neobjavljanih listi svima koji se jave! 0 ,1, 10 ,100 ,1000, 10000 ,1000000 konekcija ,sve spakovano u 1 tekst svima saljem ,nebitno da li ste dosli prije 7 godina ili 7 minuta ,ako ste pametni cuvajte i gledajte ako ste zli slobodno objavite javno na svim forumima ,drugima ste zli meni to i nije bitno ,svakako ce stati same od sebe ako ih ne posaljem vama svima ,na stare poruke ne ogovaram jer ih ima 96 ,saljem samo onim koji se jave javno ,pp uopste ne pregledam

postove sa psovkama vise ne prijavljujem jer sam dobio ban na 5 dana prosli put za sve koje sam prijavio ,izgleda da je i to offtopic ,nisam znao da se pravila odnose i na to ali eto sad znam i psovke preskacem
F.E.A.R laku noć ... Molim jedan za mene ??? hvala.
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
@White_Spirit se nije od ne davno docepao nicega .. covjek posjeduje znanje godinama ko vjeruje ko ne nebitno...... JA gledam njegovu listu mjesecima znaci napravio je listu samo za mene tj. Koju samo JA gledam i hvala mu na tome

Kad neko ovdje podrzi stav bilo ciji sa SF jave se vas par pojedinaca.....Sta se kaze? mi dusmani mi ovakvi mi onakvi eto i danas ste pisali i spominjali SF i sta sad? A ono najbitnije JA ili neko slican meni NE ulazimo u vasa prozivanja i NE polemisemo o vama za razliku od vas pojedinaca ovdje tu se na "Veliko" razlikujemo ...

Ko god ovdje nekom daje liste na Pm neka daje to je volja svih nas dal zelimo ili ne ali.... ako neko i neda listu ili ne dobije adekvatan odgovor na postavljenu molbu ili pitanje doticnih to nije za osudu....

Ko je danas prvi opet poceo? Naravno par vas bez da vas je neko spomenuo znaci niko vas nije uzeo u usta ujedno kad pisete onda u mnozini pisite u jednini... Bravo za vas .... trebalo bi malo da sagledate stvari oko sebe i da shvatite jednu stvar nije sve u listama ..... i naravno "Sloboda govora" svima a ne samo pojedincima i jos nesta ako vam je toliko stalo do lista i pojedinaca ovdje koji su Hakeri napravite si svoj Forum pa tamo ... necu da budem vulgaran.... ovdje mi sve vise lici na Chat

Pozdrav
poslao 1600 listi[DOUBLEPOST=1493496359][/DOUBLEPOST]

jedini izuzetak ,ne pravim ih vise ,poslao jednu domacu m3u8 i jednu domacu rtmp ,te saljem samo restrimerima
sto samo njima ,nekontam da nas vise deru ja saljem i rtmp liste i m3u liste ,koje su izvucene na osnovu ovoga tvoga jer vidim da mnoge iz pojedinih stalkera nisu objavljenje , kako se situacija razvija najbolje ce izgleda biti da dam svima ,tegljac tako ga ja zovem pa nek svi navale na stalkere ,ionako iih je sve manje ,nista protiv tebe tebi svaka cast ,ti dajes na pm ,jedino steta svih tih usera sa jednom konekcijom,i najblje tom istom restrimeru sto mu je otislo 100 naloga daj tu istu ,rtmp listu
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296

Kajgana Shop

На врв Bottom