Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 јуни 2016
Мислења
210
Поени од реакции
159
Nisam misleo da odgovaram povodom ove konstatacije ali jednostavno zelim da ti ukazem na sledece.....Da SF EPG jeste bezvezan i nikakav ali nama je dobar,mi smo ga napravili,odrzavamo ga i koristimo godinama...Zasto je bezvezan,pa zato sto potice sa SF ,kao sto su bezvezni i skeneri i svi alati tamo napravljeni,a ja bih voleo da vidim tvoj neki alat ,epg ili bilo sta sto ti napravio...
SF Epg ima 751 kanal,skoro pa duplo vise od onog koji si ti naveo ,taj navedeni je najprecizniji jer da poznajes materiju video bi bar u source da vuce domace kanale sa Bneta,a SF ePG je totalno los,neprecizan ,bezvezan jer isto vuce sa Bneta...Zasto je tako los,pa zato sto tamo Bnet pokazuje dobro ali na SF epg ne pokazje isto to dobro jer nas ne voli...
Takodje su losi i TV profil koji se profesionalno bavi time i preprodaje tu uslugu,SBB (D3go),Sky Engleski i jos desetak izvora koje koristimo u nas epg...Naravno losi su bezvezni i nikakvi zato sto SF epg vuce od njih....

Прегледај го приврзокот 169243

Прегледај го приврзокот 169244

Прегледај го приврзокот 169245

Прегледај го приврзокот 169246

kada mi kaze nesto neko ko poznaje teoriju ,srecan sam jer mozda mogu nesto novo i nauciti od njega , ali brate kada ti kaze neko ko jedva da zna sta je epg,niti zna kako funkcionise ,jos manje da napravi ,onda je to trla baba lan da joj prodje dan.......

Sa SF je i zato je lose kao i sve sto je tamo lose...nama je dobro,koristimo i nasih je ruku delo.....ne zavisimo od nikog i radice nam sve to dokle god mi budemo hteli.....
Boki,oprosti ali mislim da si ozvan svega o cemu se radi.
Prvo ja nisam protiv SF jer sam i tamo clan,
drugo,sigurno se ne razumijem u temu kao ti,
trece,ispricavam se ako vas je pogodilo to sto niste jedini sa kojih moze vuco EPG
cetvrto,hoces da vidis moj alat kazes,mislim da bi svi pali na guzicu kad bi ga vidili,a skenere koristim sa uyduforuma,tako da vise ne koristis frazu,svi koristite SFSkenere,gluposti.
Hvala za razumjevanje.
Pozz za sve Kajgana clanove a posebno SF kolege
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
Boki,oprosti ali mislim da si ozvan svega o cemu se radi.
Prvo ja nisam protiv SF jer sam i tamo clan,
drugo,sigurno se ne razumijem u temu kao ti,
trece,ispricavam se ako vas je pogodilo to sto niste jedini sa kojih moze vuco EPG
cetvrto,hoces da vidis moj alat kazes,mislim da bi svi pali na guzicu kad bi ga vidili,a skenere koristim sa uyduforuma,tako da vise ne koristis frazu,svi koristite SFSkenere,gluposti.
Hvala za razumjevanje.
Pozz za sve Kajgana clanove a posebno SF kolege
hvala Bogu da nismo jedini ,nebi ni valjalo da je tako....svako koristi ono sta zeli ,niko ga na to ne prisiljava,ali reci za nesto da je bezvezno ,u ovom slucaju nas EPG,je u najmanju ruku potcenjivanje naseg rada,truda i pre svega znanja...sto se tice alata ,pa ,,svi ,, imaju neke alate ali nikako javno da pokazu....jeli sebicnost u pitanju ili ...mi smo to pravili za nas i dali sirokim narodnim masama da svi imaju koristi od toga.....naravno nismo sve dali ali vecinu jesmo......ne teramo nikog da koristi ali ne dozvoljavamo da neko potcenjuje nas rad,pa bilo kakav da bio...
Druga stvar,navedi mi gde ja reko da svi koriste skenere sa SF...ja to u gornjem postu nigde nisam napisao mada znam da od onih sto skeniraju bar 50 posto pa i vise koriste te skenere......
 
Член од
9 јуни 2016
Мислења
210
Поени од реакции
159
hvala Bogu da nismo jedini ,nebi ni valjalo da je tako....svako koristi ono sta zeli ,niko ga na to ne prisiljava,ali reci za nesto da je bezvezno ,u ovom slucaju nas EPG,je u najmanju ruku potcenjivanje naseg rada,truda i pre svega znanja...sto se tice alata ,pa ,,svi ,, imaju neke alate ali nikako javno da pokazu....jeli sebicnost u pitanju ili ...mi smo to pravili za nas i dali sirokim narodnim masama da svi imaju koristi od toga.....naravno nismo sve dali ali vecinu jesmo......
Druga stvar,navedi mi gde ja reko da svi koriste skenere sa SF...ja to u gornjem postu nigde nisam napisao mada znam da od onih sto skeniraju bar 50 posto pa i vise koriste te skenere......
Malo si pogresno razumio prijatelju,ne da je bezveze,vec da nebi koristili nesta bezveze,a i sam koristim izvor sa SF
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Ukratko za one koji koriste T-2 listu

Doslo je do izmjene (/udp/) na Sport klubovina

Pozdrav
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Javise mi da se neko mnogo obradovao mom odlasku, da se klanja, mase zastavama.
E pa druze samo u inat tebi ostajem ;)
HEHHEH al Mikusa bio u pravu da neces nikud ma prekuzote samo ostani takvi nam trebaju hihihihi
koji unistavaju sve sta je dobro .Dobro dosao sa svog hladnog maticnog foruma:bravobe::oeoeoe:[DOUBLEPOST=1493033696][/DOUBLEPOST]
COPI PASTE w SPIRIT
 
Последно уредено:

mikusa1111

Adult games: dating for spicy meetups
Член од
24 септември 2016
Мислења
77
Поени од реакции
125
More neka ne go poprava epg boki71, neli drapate celo vreme bil propadnat forum. A site koristite i skeneri i epg od SF.
ako koristi jedan covek i ti drugi neznaci da koriste svi pricaj u svoje ime i ako ti je bolje tamo sta ces onda ovde nemozes sedeti na dve stolice
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
mediaiptv.tv

AL, MK, SPORT, DE, SRB, HR, BIH, TR, GR, IT, FR, UK, SLO, SCAND, BG, VOD
Odlicna lista, 2000 konekcija. Zahteve slati iskljucivo na PM.
Deli se ova jedna lista na vise korisnika. Ako je cuvate i ne objavljujete trajace vam :)
 

mikusa1111

Adult games: dating for spicy meetups
Член од
24 септември 2016
Мислења
77
Поени од реакции
125
Nisam misleo da odgovaram povodom ove konstatacije ali jednostavno zelim da ti ukazem na sledece.....Da SF EPG jeste bezvezan i nikakav ali nama je dobar,mi smo ga napravili,odrzavamo ga i koristimo godinama...Zasto je bezvezan,pa zato sto potice sa SF ,kao sto su bezvezni i skeneri i svi alati tamo napravljeni,a ja bih voleo da vidim tvoj neki alat ,epg ili bilo sta sto ti napravio...
SF Epg ima 751 kanal,skoro pa duplo vise od onog koji si ti naveo ,taj navedeni je najprecizniji jer da poznajes materiju video bi bar u source da vuce domace kanale sa Bneta,a SF ePG je totalno los,neprecizan ,bezvezan jer isto vuce sa Bneta...Zasto je tako los,pa zato sto tamo Bnet pokazuje dobro ali na SF epg ne pokazje isto to dobro jer nas ne voli...
Takodje su losi i TV profil koji se profesionalno bavi time i preprodaje tu uslugu,SBB (D3go),Sky Engleski i jos desetak izvora koje koristimo u nas epg...Naravno losi su bezvezni i nikakvi zato sto SF epg vuce od njih....

Прегледај го приврзокот 169243

Прегледај го приврзокот 169244

Прегледај го приврзокот 169245

Прегледај го приврзокот 169246

kada mi kaze nesto neko ko poznaje teoriju ,srecan sam jer mozda mogu nesto novo i nauciti od njega , ali brate kada ti kaze neko ko jedva da zna sta je epg,niti zna kako funkcionise ,jos manje da napravi ,onda je to trla baba lan da joj prodje dan.......

Sa SF je i zato je lose kao i sve sto je tamo lose...nama je dobro,koristimo i nasih je ruku delo.....ne zavisimo od nikog i radice nam sve to dokle god mi budemo hteli.....
Uf sotica sa duplim nikom ana90 i jos poneki koji bi da sede na dve stolice vise su ovde neko na svom maticnom forumu
 

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
487
Поени од реакции
791
Pozzzzzzz
za sve forumase ma gde god bili


A poseban pozzzzzzz za autrianca
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
mediaiptv.tv

AL, MK, SPORT, DE, SRB, HR, BIH, TR, GR, IT, FR, UK, SLO, SCAND, BG, VOD
Odlicna lista, 2000 konekcija. Zahteve slati iskljucivo na PM.
Deli se ova jedna lista na vise korisnika. Ako je cuvate i ne objavljujete trajace vam :)
Bravo kolega, svaka čast, veoma pohvalno, samo nastavite tako, bez obzira na zajedljive komentare. Svatko tko diijeli svoje znanje i trud sa drugima ne treba da odlazi sa foruma, dapače, neka ostaje što duže na zadovoljstvo svih. Hvala u ime svih dobronamjernih članova
 

Kajgana Shop

На врв Bottom