Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 февруари 2015
Мислења
329
Поени од реакции
553
Ако се не варам и РТЛ преноси бокс.
Пре пар дана сам поставио слику на којој се види шта скенирати, имаш у њему. Нисам видио боље стране листе уз Арене и СК.
mora da sam promasio taj post moze li repriza?

btw raja koja ce biti kod mene veceras su Englezi pa sam zato i trazio taj kanal[DOUBLEPOST=1488646432][/DOUBLEPOST]
Available to Virgin Media ! :)[DOUBLEPOST=1488646110][/DOUBLEPOST]Postoji i TV album na ovom forumu, ali za nekoga to izgleda ne vazi ! ;)
imas li neki tip ili ne?
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
NIKAD necu stavit ni jednu jedinu sliku ako Administracija Kajgana foruma odredi kao pravilo da se NE smije stavljat slike.... do tad samo dokaz onim slikarima da se ima ono sto oni imaju pa i vise...uz to kad ostali prekinu sa kurcenj*em sta imaju a to slikaju prestat cu i ja....

Pozdrav
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Ako си во групата Вип Македонија ке си гледаш бокс стално не треба да скенираш. CS-Скопска Шема-Штрајк јас го мислев Елму дека е екстра експерт за иптв, сум се излажал наседнува како де е во некоја градинка сеуште.
 
Последно уредено:
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
NIKAD necu stavit ni jednu jedinu sliku ako Administracija Kajgana foruma odredi kao pravilo da se NE smije stavljat slike.... do tad samo dokaz onim slikarima da se ima ono sto oni imaju pa i vise...uz to kad ostali prekinu sa kurcenj*em sta imaju a to slikaju prestat cu i ja....

Pozdrav
Pa zar nema da seres dok Administracija Kajgana ne ti kaze kada to da uradis,toliko li nemas mozak u glavu ta za svako nesto treba nekoj nesta da ti kaze da bi uradil.Kako kaze ovde jedan clan vise licis na kenguru.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
sto se stalno prcate ,jel vam dosadno ,metlu i krpu u ruke pa glancajte stan , da vam zena nekuka svaki dan ništa neradite samo za kompom visite heh
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
ima li tu nekog tu da zna da mi napravi skriptu za vlc player od d3go telemach , siol tvin ili t2togo , nek se javi na pm ako mi zeli pomoč
 
J

JeBoTo

Гостин

Evo kako Zvezda postaje prvak

Partizan oštećen, sudije nisu videle gol-aut
Fudbaleri Crvene zvezde poveli su u 153. "večitom" derbiju protiv Parizana golom iz neregularne situacije.
 
W

who i am

Гостин
E ovako liste mozete sami da trazite moje misljenje po pitanju skenera :
1. Sentry MBA super skener... ukoliko dodjete do cfg.ini mozete skoro sve moguce da skenirate ,
2. Xenu takodje alat koji uz malo domisljatosti moze puno toga da pronadje,
3.Losmij Skener nista komplikovano a vrlo domisljato takodje skener za svakodnevnu upotrebu,
4.IPTV Playlist Checker bySalezli prije 2-3 god. bio bi super ali sad je prekasno ï
5.Playlist scanner & checker D3n1s nista narocito da bi bio konkurencija prethodno navedenim alatima takodje kasno iziso na trziste sa onim sto ima u ponudi ...
Pozz sad se odlucite !!!
I potrudite se sami ...
Zanci to su skeneri koji su besplatni a koji mogu da pronadju dosta toga da mozete da budete samostalni ..
Vjerujte da sa prva 3 skenera sam popunio dosta ordnera u mom PC-u
 
Последно уредено од модератор:

Kajgana Shop

На врв Bottom