Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Член од
16 февруари 2016
Мислења
480
Поени од реакции
1.067
Jel moze na PM dopunsko objasnenje za:
REM Delete empty files.
ping 127.0.0.1 -n 7 > nul
:oeoeoe:
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
ne da nece vec nesme jer za to da objavi treba imat M... a i sam zna da ce za brzo vreme bit down ama ko da mu kaze
objavi ti .rade vec 5 godina .hajde mozda onda dobijes od nekog restrimera free acount[DOUBLEPOST=1485275521][/DOUBLEPOST]
ne da nece vec nesme jer za to da objavi treba imat M... a i sam zna da ce za brzo vreme bit down ama ko da mu kaze
objavi ti .rade vec 5 godina .hajde mozda onda dobijes od nekog restrimera free aco
Ma nije upravu si ali bezveze sad se ta lista skenira na svim forumima i ona je za 48 sati mrtva to sam mislio ono sa fitilj :(
sreca pa ima macova koje nece naci nkada mozda ni tad[DOUBLEPOST=1485275629][/DOUBLEPOST]
Hahah nemam muda cudno razmisljanje ili provociranje jer ja mislim ti nemas to gore navedeno,ali da nepostujem pojedine ljude vjeruj da bi to sad ucinio ....Ali ok je necu nemam muda kao sto to ti kazes ...pozzz
da i zbog onih kojii gledaju tu listu
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Hahah nemam muda cudno razmisljanje ili provociranje jer ja mislim ti nemas to gore navedeno,ali da nepostujem pojedine ljude vjeruj da bi to sad ucinio ....Ali ok je necu nemam muda kao sto to ti kazes ...pozzz
Misli te za ovca i hoce da te manipulise kad neki dobar ovcar kako vodi stado ovce i pazi vuk da ne gi pojede.hehehehehe
 

Kajgana Shop

На врв Bottom