Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
20 мај 2016
Мислења
30
Поени од реакции
39
international i dsuki1966

Puno hvala za listu sto sam dobijo od tebe (vas). Ta lista prestala je da radi pa sam zamolijo dsuki1966 da mi da jednu. Zamolijo bi ako mogu da dobijem pass za ovo: bozo_15_11_2016_IPTV_skeniranjee.rar pa da sam trazim i to sto nadjem da poklonim drugima ovdje na KAJGANA forumu. Znam da ste vas dvojica (international i dsuki1966) ljudi sa velikim srcem sto razvesele ovakve kao mene. Vi ste dva najbolja DJEDA MRAZA na svjetu. Zelim da ovo sto vi cinite za nas, da vam dragi Bog podari dobro zdravlje, ispunjeno sa puno srece i veselja i da vam se svaka vasa zelja ispuni, davajuci vam jos vise od toga sto imate . Zahvaljujem unapred.
international i dsuki1966 a takodje KAJGANA Forumu
PUNO VAM HVALA OD SRCA
 
Член од
18 февруари 2016
Мислења
82
Поени од реакции
41
OFF-Topic: Nole je slavio u Dohi nakon 3 seta protiv onog odvratnog Andy Murray´a. To je vrlo dobar signal na pocetkom sezone, al jos uvijek mi fali nesto kod Novaka...mislim, jos nije onaj stari :/ mozda je zbog pocetka sezone al videce mo od 16. januara na Australian openu! AJDE no1e...ah ja, jos uvijek mi zvuci cudno kad kementatori kazu "...broj 2" :mad:
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Taka li togas mora da urgira international on mi ja prati ako e sloboden ako ne zdravje-srekni bozikni praznici na site.
u cemu je problem[DOUBLEPOST=1483815379][/DOUBLEPOST]
International jel me mozes odblokirat na pm
imas pm[DOUBLEPOST=1483815626][/DOUBLEPOST]mislim da nema trenutno foruma na citavom netu od kajgane ,i da se podijeli vise lista ,i moram vas pohvaliti vidim da mnogima liste rade duze vrijeme idemo dalje ,[DOUBLEPOST=1483815734][/DOUBLEPOST]tsot ,zex ,milankovic ., i drugi , isto rade odlican posao ako sam nekog propustio nek se neljuti
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom